Po dlhšej dobe som konečne opäť strávila víkend v krajčírskej dielni 🙂 Tento krát som dokončila dlho odkladanú starú sukňu, ktorú som nikdy nemala oblečenú. Kúpila som ju cca rok dozadu vo výpredaji za 1€. Vtedy mi to prišlo, že si ju aspoň raz oblečiem, ale kdeže. Maxi sukňa bola úpletová so šikmými širokými pásmi. Pri upratovaní vecí, ktoré som nemala na sebe rok a viac, som ju chcela vyhodiť. Ale mama ma zastavila, že je to super materiál na učenie sa. Tak som ju rozpárala a dala do poličky “čakajúcich látok” na tvorivú náladu Klepi :)))

Ako model mi poslúžilo moje obľúbené tričko z House, resp. mám dve jedno je karamelové a druhé pastelové pásikavé, majú rovnaký strih, ktorý sa mi neskutočne páči a som s ním spokojná. Takže všetko išlo hladko. Model som mala, látka pripravená. No ale to som netušila ako sa bude úplet krútiť ooooch. Mala som chuť ho vyhodiť!!
Nakoniec som to zvládla najhoršie bolo zapracovať golier. Joj!!! Ale ako vidíte tričko je na svete a myslím, že ho budem nosiť veľmi rada, hlavne preto, lebo viem koľko som sa na ňom natrápila. Teda ako všetko čo mám ušité sebou alebo mamou!  Čo poviete môže byť?

You May Also Like

10 comments

obdiv nad tvou kreativitou a talentem!

dakjem kriss!!

super si to vymyslela 🙂

úžasne to vyzerá.. dávam ti pochvalu aj hviezdičky 😀

šikula! 🙂 vyzerá to super:)

a ako tričko to aj o dosť lepšie vyzerá! 😉

Skvělý střih, líbí se mi to!

dakujem Vám!!! :))

No natrápila si sa ale stálo to za to 🙂

Tak tomu říkám povedený makeover 😉 Super, Klepi 😉

Leave a Reply