Som neskutočne rada, že v galantériách existuje akési oddelenie “nechcených látok” vždy si tam niečo vyberiem. Dopredu vystavia najnovšie trendy, ale tie ma nebavia. Môj najnovší “prechodný” kabát bude purpurový podšitý čiernou podšívkou s bodkami rovnakej farby (inak je to satén nie podšívka). Som rada, že som ju našla, pretože som znudená zo svojho čierneho a takisto aj z obvyklých jesenných farieb. Takže zajtra ma čaká celý deň škola. Doobeda ekonomická a poobede škola šitia 🙂 Verím, že takto o týždeň sa Vám pochválim novým kabátom 🙂 Strih aj náčrt mám zatiaľ len v hlave. Prezradím, že to bude klasický kabát po kolená, aby som mohla vynosiť všetky moje šaty, ktoré momentálne nemám ako nosiť. Veľmi sa na moju purpurovú lásku teším :))))


>>>>>
A inak sa Vám musím pochváliť. Pozrite sa SEM!!! Bola som neskutočne prekvapená keď ma oslovili, že sa im moje fotky páčia :))))) 

You May Also Like

7 comments

juu fialovou zbožnuju:)

:))) vidim aj na profilovke mas fialovu 🙂

Veľmi pekné zvolenie farieb čiže kabátik bude určite pozoruhodný 🙂 a hovorila som, že fotky sú naozaj super :)Congratulations

dakujem ze si mi verila :)))))

No teda,veď tie fotky sú fakt dobré 🙂 A kabátik bude krásny,teším sa ešte viac ako ty asi,hlavne na outfity

už sa teším ako to bude vyzerať. 🙂

DAKUJEM!!!

Leave a Reply