Holiday in SlovakiaMôj plán na najbližších 5 dní, ako som spomínala v nedávnom príspevku, bol:
Sobota: Horehronie Bacúch - rodinné stretnutie, keďže polovicu rodinu máme septembrovú SPLNENÉ
Nedeľa: Bojnice zámok - teším sa strašne   SPLNENÉ
Pondelok: Poprad Aquacity - aj keď si nie som istá ako zareaguje moje rameno  SPLNENÉ
Utorok: Štrbské pleso - beriem zimnú bundu a na prechádzku krajinou  Trošku sme ho zmenili, pretože tam sme už boli 3x takže sme boli v kaštieli BETLIAR -  SPLNENÉ
Streda: asi doma - oddychovať a dovolenkovaťl:  SPLNENÉ :)Bacúch 
- prave tam prebiehali chodecké preteky, účasť bola medzinárodná, takže sme o program mali postarané. Mne bolo celkom chladno mala som 5 vrstiev :D ale všetci tvrdili, že je teplo no ja neviem :) Cez deň sme teda boli na chodeckých pretekoch a večer sme si spravili párty s bratmi, bratrancami, sesternicami a Tomašikom. Celkom zaujímavé stretnutie, pretože s mojimi obidvoma bratmi som naposledy asi bola na nejakej "party" prvý krát v živote. Moje dvojča, Majo, chodil do školy do BA teraz tam už aj zostal a druhý Martin chodí po svete a Slovensku takže doma bol minimálne. Naozaj to bolo zvláštne tak sme si urobili fotku :)

Bojnice
- najlepšie na začiatku "prosim vypnite si zvonenie aby ste nerušili prehliadku" hlavne že tam deti plakali a vrieskali a to nikomu nevadilo, že ruší prehliadku. Bojnice zámok, môj splnený sen. Len sme vychytali posledný deň rytierskych dní t.j. predstavenie pre deti bez výkladu. Ale nevadí bolo to milé, vtipné :) 
Poprad
- v PP sme boli v Aquacity. Bol to super relax naozaj. Bublinky, teplá voda. Aj keď sme si to predstavovali trošku inak, ale nevadí. Mali sme lístky blue diamond a boli to len dva bazény, ale boli sme aj v parnej saune to bolo super, keď som z tadiaľ vyšla mala som jemnejšiu pleť, asi si jednu kúpim domov haha. Potom sme sa najedli v neskutočne predraženom fastfoode ale tak čo sme mohli čakať, keď Vás tam v podstate zatvoria a nemáte úniku inde sa najesť tak si kúpite už aj tú colu za 2,99€. Vynikajúco som sa zrelaxovala.

Betliar
-toto bol môj najsilnejší zážitok za posledný čas. Fuuu pri tej knižnici s 15000 knihami som ani nedýchala. Stála som tam s otvorenými ústami. Mala také nutkanie preliezť to ochranné lano, sadnúť si do mohutného kresla, zatvoriť oči a preniesť sa do 18 storočia.  Nádhera!


Dovolenka bola nádherná, áno absolvovala som ju s mojim ex-priateľom. Stále dobre vychádzame sme veľmi dobrí kamaráti a povedali sme si, že všetky plány, ktoré sme mali jednoducho splníme. Takže ešte nás čaká lyžovačka v Nemecku, vianočné trhy v nejakom meste, Maďarsko, Praha a tak :)


Prajem Vám krásny deň ja idem teda splniť posledný bod a oddychovať. Mobil je uz tretí deň v režime off-line tak si to užívam celkom. Žiadna práca, žiadny stres aj herpes sa mi neskutočne rýchlo zahojil ach :)

9 komentárov:

 1. Dokonalý článok. S priateľom sa už tiež dosť dlho chystáme do Bojníc :)
  Mimochodom, všetkých vás pozývam ku mne na GIVEAWAY ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. pekny vylet :)
  http://she-is-the-1.blogspot.ch/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. skvelý článok, krásne fotky. A ja by som sa tiež zvalila do toho kresla v knižnici, úplne môj svet! :)

  www.vida-cotia.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Jeej už ste boli v Bojniciach? To je super, som rada že sa Vám "u nás" pačilo :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ahoj, já jsem Slovensko takhle křížem krážem ještě neprojezdila. Ale takovéhlo výlety jsou hrozně super ;) O tom žádná

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ciao! If you want come to my blog and enter to my giveaway, you could win a pair of earrings and a Givenchy's eyeshadow! Good luck and a big kiss, Paolo

  OdpovedaťOdstrániť
 7. v Betliari aj v Bojniciach som bola tiež, skrátka nádhera :) musel to byť super výlet.

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)