sweater: Camaieu
tento svetrík som vám ešte neukazovala. Kúpila som si ho spolu s balerínkami v Camaieu v60% zľave stál cca 11€ už si nepamatam. Veľmi rada no nosím. Prekvapil ma tým, že sa hodí ku všetkému. K šatám, jeansam, sukni, k výrazným ale aj pastelovým farbám. 
Je ružový, teda taký tlmený ružový a všade sú také farebné bodky – červená, zelená, modrá, žltá, ružová. Na laktiach  má záplaty takej istej ružovej, ktoré som si pri kupovaní nevšimla 🙂 Zapína sa na gombíky a má dve chutné vrecká našité navrchu. Naozaj som si ho veľmi obľúbila rada ho kombinujem s týmto tričkom ako ste mohli vidieť v tomto príspevku.
Práve sa balím do BA na trojmesačnú stáž, teda budem chodiť domov na víkendy hlavne kvôli škole, aby som si ju konečne dokončila (som v poslednom ročníku). Je to naozaj veľmi veľmi ťažké zbaliť sa dopredu na 4 dni do práce. Ja sa vždy obliekam podľa nálady s akou sa zobudím. Predtým som sa vždy balila na výlety, na dovolenku, to bolo úplne niečo iné. Ach no tak som zbalila pár kúskov, v ktorých sa cítim najlepšie a niečo už na tej hotelovej izbe dúfam vymyslím.
Zbalila som si aj kreslenie takže dúfam, že najbližšie budem prispievať TU alebo TU a možno aj natočím video. A takisto aj kopu kníh bez ktorých neviem žiť, dúfam, že dočítam tie rozčítané a zahryznem sa aj do nemčiny, ktorú už dlho túžim obnoviť. Na jednej strane sa celkom obávam nudy a stereotypu  na hoteli, nových ľudí, ktorých veľmi rada spoznám, len neviem ako sa budú oni správať ku mne, ale na druhej strane sa teším na nové možnosti, ktoré mi ponúkne BA. Myslím tým, nový zdroj inšpirácie, nové malé obchody, galantérie hlavne na látky sa teším, galérie, výstavy, múzea – no už len dúfať, že tam nezablúdim 🙂 ale tak v tom prípade zavolám bratovi a on ma už nasmeruje. Verím, že ma BA nesklame.
Krásny víkend prajem :)))

You May Also Like

7 comments

Já se taky těším co tobě a nám BA přinese 🙂

je krásny a verím,že v bratislave to bude fajn 🙂

drzim palce 🙂

S tím balením to znám, nakonec si toho vezmu strašně moc, polovinu nepoužiju a chybí mi nějaké sako a jedna sukně a červené tričko na které mám zrovna chuť. 😀

ten je!

tak si to tam uži a v škole držím palce. sveter je krásny na záplaty letím.. 🙂

Veľa štastia na stáži a k tomu svetríku je naozaj nádherný 🙂

Leave a Reply