necklace: newyorker
jeans: newyorker

t-shirt: house


dostala som krásny náhrdelník. Smajlíka alebo seba na prívesku? 😀 Milujem úsmev a snažím sa vo všetkm hľadať niečo pozitívne aj keď nie vždy sa to dá, ale snažím sa. 


Nasledujúcich 5 dní bude zaujímavých. Ideme spoznávať Slovensko. Zobrala som si dovolenku a dala záväzok, že si neprečítam ani jeden pracovný e-mail uff neviem či to zvládnem, ale budem sa snažiť. Do ruky nový foťák a ideme: 
Sobota: Horehronie Bacúch – rodinné stretnutie, keďže polovicu rodinu máme septembrovú
Nedeľa: Bojnice zámok – teším sa strašne
Pondelok: Poprad Aquacity – aj keď si nie som istá ako zareaguje moje rameno
Utorok: Štrbské pleso – beriem zimnú bundu a na prechádzku krajinou
Streda: asi doma – oddychovať a dovolenkovať
Veľmi sa teším hlavne na fotenie a čerpanie inšpirácie 🙂 Prajem Vám krásny deň asi sa dlhšie neuvidíme 🙂
PS: OSPRAVEDLNUJEM SA BLOGGERKY nechcela som to sem písať ale musím, lebo už ma to dosť hnevá. Týmto pozdravujem svoju starú známu, ktorá nemá čo iné robiť len čítať môj blog a všetko čo sa tu dozvie použiť ako jej vyhovuje a riešiť to s každým. Je strašne závistlivá a nikomu nedopraje nič, len ohovára a očividne nie je spokojná so svojim životom, tak si to musí riešiť na iných. No keď sa stretneme tak nie je schopná sa mi ani pozrieť do očí a radšej skloní hlavu, že akože sa nevidíme. Nie je schopná si priznať, že má problém, radšej bude riešiť iných. Nie aby sa ma priamo spýtala, že ako sa mám, čo mám nové ale radšej bude čítať blog a riešiť ma kade tade s ľuďmi, ktorý ma nepoznajú. Aký by bol krásny svet keby sa každý staral o seba a vyjadroval sa len vtedy keď naozaj má k čomu a hlavne vyjadroval svoj názor. Z… preber sa máš už dosť rokov na to aby si sa právala ako v škôlke! Prajem ti len to najlepšie v živote, a keď chceš niečo riešiť tak začni od seba. Zmeniť môžeš len seba nie druhých 😉 Je to normále, že keď človek začína byť nespokojný so svojim životom snaží sa to zmeniť. Nie vyhľadať ďalších troch s rovnakým problémom a nariekať ako nám je zle. či? Ja si myslím, že blog je práve o tom, že tu môžem písať čo len chcem, ako len chcem a ako často chcem. Ďakujem a prajem ti krásny deň.

You May Also Like

7 comments

cute 🙂
http://she-is-the-1.blogspot.ch/

pekný náhrdelník 🙂
goodmorningfriday.blogspot.com

Poprad a Tatralandia! Veď to je 60 km od seba 😛 to bude rušný deň 😛

:DDDD jasne chyba 🙂 pisala som to rano o pol osmej asi som bola este v polospanku 😀

😀 Každopádne nech pôjdeš kamkoľvek, vyskúšaj čo sadá 🙂 stojí to za to 🙂 a ak to bude ten Poprad tak Blue Saphire bazén vnútorný je večer nádherne vysvietený 😉

Nerya diiiiky vyskusam vsetko 🙂

tá fotka je hrozne pekná 🙂

Leave a Reply