skirt: Ivana Klepáčová collection
t-shirt: Camaiue
necklace: Hause
shoes: MyShoes

Dnes mi prišiel môj fotáčik milovaný a hneď som ho aj vyskúšala. Skoro som odpadla aké robí fotky. Som s ním veľmi spokojná. Dnes sme mali v práci šéfa jedného z našich oddelení. Bolo to veľmi príjemné stretnutie s kopou nových informácii.
Zvolila som fialovú sukňu a tričko s farebnými pásmi. Tričko má ešte jednu farbu, ktorú nevidno, ale kúsoček je vidno na mojom ľavom pleci 🙂 takže má 5 farieb. Je úžasnej kvality a strihu. Vytiahla som svoj fialový lak na nechty značky BeYu, ktorý mám doma už asi pol roka a vôbec som ho nenosila. Myslela som si, že to bude príliš fialové, ale konečný výsledok sa mi páčil. Outfit som doplnila zlatým náhrdelníkom a nude lodičkami. Hneď odpoviem aj na stále otázky. Áno mám len jednu topánky na opätku, ktoré mám v práci pod stolíkom, takže keď mám outfit posty z práce tak ich mám skoro vždy obuté. Sú nude a hodia sa ku všetkému, viac ich nepotrebujem, pretože by som ich nevynosila. Nosím ich len v práci a to tiež len keď mám na ne náladu, alebo to vyžaduje príležitosť.


Dozvedela som sa svoj rozvrh na zimný semester. Och no nie som ním nadšená, ale čo už je to posledný ročník. Soboty sú otrasné napríklad asi 3x nám začína škola až o 11:40 takže z celého dňa nebudem mať nič, žiadne výlety, len čakanie na prednášku.
Neviem či som Vám spomínala ale od októbra do konca roka budem pracovať v Bratislave, takže bude o cestovanie postarané. Veľmi sa teším na nové skúsenosti, nových ľudí, nové možnosti, nové poznatky. Aj keď si celkom neviem predstaviť 3 mesiace bývania v hoteli, ale hádam nespohodlniem. Takže 4 dni v BA a 3 dni v BB.  Budem mať dvojnásobok povinností a do toho diplomovka bude to veľmi zaujímavý rok 🙂

You May Also Like

16 comments

Krásný outfit 🙂

dakujem 🙂

Krásne 🙂 a máš tu nádherné vlasy! 🙂

dakujem 🙂 och len keby sa mi chcelo stale cesat

Nádherné 🙂 A moc ti sluší natočené vlásky 😉

dakujem 🙂

tie vlasy su božské a máš krásny usmev 🙂

jejda dakujem 🙂

na tvé hubené postavě to vypadá skvěle :)).. máš krásné oči!

🙂

v pracovním ti to moc sekne!

dakujem kriss 🙂

nádherný outfit a tie topánočky sa mi strašne páčia,súhlasím,načo by si ich mala viac keď by si ich ani nevyužila? sú krásne a hodia sa ku všetkému 🙂 fotí naozaj úžasne,ten rozdiel je veľmi dobre vidieť

dakujem lizzy 🙂

sukna ti perfektne sedi 🙂

perfektní! máš krásně udělané vlásky :))

Leave a Reply