veľmi dlho som nosila náramok kabbalah, taký ten čo asi všetci. Červená šnúrka z koženky a na ňom ruka s okom. Pokazil sa mi raz, potom druhý krát a keď sa pokazil tretí v poradí, povedala som si, že je to znamenie, že ho nepotrebujem. 
Po zmene pozícii som sa začala stretávať s rôznymi ľuďmi, osobne, nie len cez telefón, a necítila som sa fajn. Z ničoho nič mi začalo byť zle, bolela ma hlava, nevedela som či ma bolí žalúdok, či čo mi je, bola som celá bledá a to všetko z ničoho nič. Bol to strašný pocit. Vtedy mi kamaráti vysvetlili, že sú to klasické príznaky keď vám príde zle “z očí”. Vtedy som si uvedomila, že asi bude predsa len čas na nový náramok. Ja osobne si myslím, že si na ruku môžete dať akúkoľvek červenú bavlku, či šnúrku, a keď tomu budete veriť tak to bude fungovať. Základ je veriť v to. Dlho som nosila červenú šnúrku resp. spomínanú bavlku a cítila som sa fajn, ľudia na mňa neprenášali svoje zlé nálady, depresie či negatívne myslenie. Jednoducho všetko je to v mysli 🙂  Jedného dňa som bola v obchode a za mnou stála veľmi pekne oblečená pani a vykladala nákup. A hneď mi do oka padol červený náramok z malinkých lesklých gorálok. Povedala som si, ten musím mať. Chcela som sa jej opýtať kde ho kúpila ale prišlo mi to blbé. Bol nádherný, netypický, originálny ach. 
Práve u nás prebieha tradičný radvanský jarmok a zastavila som sa pri jednom stánku kde predával pán ktorý vyzeral ako indián. A verte neverte mali tam presne ten náramok po ktorom som túžila. Môžete ho vidieť na fotke. Čo poviete, nie je úžasný?

You May Also Like

One comment

Je skvělý 🙂

Leave a Reply