orange-blue outfit and my dreamsblouse: local market
shorts: H&M
shoes: MyShoes
nail polish: P2 victim
Mademoiselle IVA lookbook No 137

Veľmi sa teším. Predvčerom som merala nevestu. Včera sme boli spolu kúpiť farebné topánky (neprezradím aké uvidíte neskôr) a dnes idem kupovať látku. V sekáči som opäť našla perfektné tričko na prešitie so skvelého chladivého materiálu s maličkými vzormi. Takže môžem povedať, že konečne robím to čo ma baví a napĺňa. Už mi zostáva len naučiť sa konštrukciu strihov. No moja mama sa smeje, že ona sa učila šiť 4 roky v škole a ja sa chcem všetko naučiť za pár dní. Ale ja som už raz taká všetko chcem vedieť :)) Je načase určiť si nový cieľ, zrealizovať ďalší sen. Najpravdepodobnejšie to bude stále zdokonaľovanie sa vo francúzštine, šití a nájsť niekoho kto mi pomôže s kreslením. Pred rokom som bola v zákl.umeleckej škole, kde učia aj dospelých aj deti, ale správali sa ku mne dosť zvláštne. Keď ma tretí krát poslali do iných dverí, jednoducho som sa zobrala a odišla totálne znechutená. Miestami som mala chuť sa na všetko vykašlať, ale to nie je riešenie. Vyskúšam tento rok buď súkromne, alebo oslovím niekoho z umeleckej školy. Krásny deň Vám prajem

13 komentárov:

 1. wow, maš krásne nohy :) pekny outfit

  OdpovedaťOdstrániť
 2. parles tu francais Iva? :) moi, j´etudie le francais. Pouvons nous parler francais parfois? :))) Je t´aime la langue francaise et toi? :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ano rozprávam francúzsky, resp. učim sa len rok a pol takže neviem či je to na konverzaciu :)


   Odstrániť
  2. ahaa takze vies zaklady a take zakladne vety? :) a to sa ucis sama alebo mas nejake doucko? sak niekedy mozeme dat konverzaciu aspon ca va? :))

   Odstrániť
  3. presne tak :)
   jasne mozeme skusit :)
   mam sukromneho lektora on je francúz ale rozprava aj slovensky :))))

   Odstrániť
 3. vyzeráš výborne :)
  nechystáš sa náhodou na O2 road show? :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nádherné a stylové :) Francouštinu bych si taky potřebovala oprášit...

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tie tvoje nude lodičky proste všetci zbožňujeme :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. krásne si oblečená, a je super, že máš cieľ a niečo k čomu sa postupne dopracuješ, ale keď ti šikovná mamina pomôže bude to možno aj rýchlejšie a naučíš sa to :)

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)