new in: orsaytento krát výpredaj v ORSAY :) poznáte ich? všetko za 1€ ... resp. celý sortiment bižutérie. Vošla som do obchodu v rámci mojej obednej pauzy a zamierila si to rovno k stojanom s mega nápisom SALE 1€. Hneď ma oslovil papagáj na zlatej retiazke to som bola rozhodnutá, že musí byť u mňa doma. A potom som prešla do časti "vlasové doplnky" a tu som si vyhliadla tieto čelenky. Bola som očarená ... ale až doma som si všimla, že majú veľkosti S, M, L a ja som si kúpila hnedú S a modru M. Hnedá mi je malá resp.mi nedrzí na hlave a modrá mi je veľká resp. mi padá z vlasov. Ach jaj mala by som už prestať nakupovať hlúposti len preto, že je to za 1€. ALE to vôbec nevadí. Pretože vyzerajú veľmi vkusne ako náramok prípadne ako decentrný náhrdelník, len treba odstraniť gumičku a spojiť všetky často spolu. Takže z čeleniek resp. dekorácie na vlasy mám dva nové kúsky, ktoré môžem použiť aj ako náramok aj ano náhrdelník :) Aj vy nakupujete občas veci  len preto, lebo sa to oplatí? Kvôli tomu nápisu "1€" ??? :)

ZAPOJTE SA DO MOJEJ POSLEDNEJ WEEKLY GIVEAWAY A VYHRAJTE VINTAGE TOP

14 komentárov:

 1. Tie nápisy Všetko za 1€ ma ničia ! :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Moja peňaženka kvôli týmto stojanom prežíva dosť často kritické situácie a tiež často zíva prázdnotou :D A bohužiaľ, dosť často si kúpim určité veci len kvôli tomu, že sú lacné a potom si ich nevyužijem.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. všetko za euro? to poznám :D a papagáj je krásny

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ten papagáj je úžasný, škoda že u nás nie je orasay. A áno, ja nakúpim niekedy aj to čo nepotrebujem, však niekedy sa to predsa len môže hodiť :DD

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ten papoušek vypadá zajímavě :D :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. tak vidim ze v tom "1€" nie som sama
  dakujem za komentáre :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. velmi pekne..mne sa vždy tak rozžiaria oči ked vidim, akcia, vypredaje, všetko za euro a tak :D

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ten papoušek by se mi také líbil. Těším se až ho uvidím jako součást outfitu :). Jinak já ráda kupuju zlevnění věci, vždy mám lepší pocit. A samozřejmě, že se mi podaří koupit i něco, jen kvůli ceně :D.

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Asi utekám nakupovat :D ten papagáj je perfektný :]

  OdpovedaťOdstrániť
 10. :) takze vsetky do ORSAY :DDD na papoušky :)))

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)