review: Sun dance and I love strawberries & milkshake
1) lesky na pery vôbec nepoužívam. Ale keď som uvidela v Douglase tento s chutným názvom "I love strawberries & milkshake" a keď som ho ovoňala, tak môj rozum prestal fungovať a jednoducho som si ho kúpila. Balenie no to má asi väčšina leskov na pery. Veľká priesvitná nádobka s krásnou farbou a krásnou vôňov :) Asi málo z nás tomu odolá. Pery sú hebké. Len tá vôňa och :)) V ponuke je takisto aj iná voňa/chuť mango a papaya, bluberry a smoothie, raspberry a blueberry. Tento lesk mi zdobí poličku, použila som ho asi 3x ale tá vôňa och :DDak máte v obľube lesky na pery s rôznymi vôňami tak odporúčam 2) A balzam na pery SUN DANCE som si kúpila v čase horúčav. Mala som pocit, že moje pery neboli až tak vysušené z pobytu na slnku ako bez tohto balzamu.Vyživuje a hydratuje aj veľmi suché pery, a pocit hydratácie na perách dlho vydrží. Je hustý, ale dobre sa nanáša a je mastnejší, ale nie príliš. Tak akurát. Obsahuje mikropigmenty odrážajúce svetlo, pery sú leskle a vyzerajú pekne hydratované. Má zvlášnu sladkú vôňu aj chuť. Obsahuje vitamín E a avokádový olej. ja som sikúpila s SPF 20, ale majú aj vyššie faktory.

určite odporúčam je úžasný!


inak ja mám tých balzamov na pery už 10 kusov ... mala by som sa ukľudniť :) Máte aj vy nejakú "závislosť" balzamy? lesky na pery? laky na nechty? Ja si balzam kupujem veľmi často :)

7 komentárov:

 1. I love... tenhle stejný používám a nemyslím si, že by lepil nějak hrozně. Prostě jako klasický balzám.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Lesky na pery veľmi rada nemám, skor balzamy:)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ja som včera videla myslím že S-he balzamy alebo nejaké balzamo-rúže ale tá vôňa, normálne som si myslela že tam pred regálom odpadnem :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ja mám tiež celkom dosť balzámov a ešte viac lakov na nechty :D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ten balzám I love... vypadá vážně skvěle! :) Taky mám asi nějakou "závislost" na balzámy :D

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Balzam I love som si chcela objednať z netu, pretože som ho nikde inde nevidela. Ďakujem za info, že ho predávajú aj v Douglase. Inak by som si musela platiť zbytočne niekoľko librové poštovné... Ja mám doma asi 40 balzamov a absolútne netuším ako je to možne a na čo sú mi vôbec potrebné :D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Mám doma asi 26 balzamov a medz nimi aj I love (mango je moje obľúbené),mám 43 párov topánok a vyše 50 šiat :) Toľko moje závislosti :)

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)