Mám taký blbý zvyk. Každý mesiac si musím kúpiť nemecký InStyle. Aj keď už pred tým ako si ho kúpim viem, že ho nestihnem prečítať, lebo nemám veľmi kedy a v kabelke sa mi ho nechce nosiť lebo je ťažký. Takže ráno v autobude čítam knihy, ktoré sú oveľa ľahšie. A dnes som si konečne našla čas na všetky tri InStyle Deutschland, ktoré som si nepozrela. Pozrite sa čo som tam objavila. “Moje” čierne kvetované jeansy … skoro som odpadla presne také isté ako mám ja. Len pri týchto je napísaná značka Topshop ja mam Daisy. Ako som už spomínala kúpila som si ich v malinkom butiku v Nemecku s asi milión kúskami maximálne po 2ks. Dosť som bola prekvapená, že sú také isté. Ale prekvapilo ma to veľmi príjemne 🙂 a na porovnanie TU najdete tie moje.

nezabudnite sa zapojiť do mojej weekly giveaway, tento týždeň o dva prstene 

You May Also Like

4 comments

Tak to víme dávno, že máš, Klepi, styl 😉

I too am obsessed with the floral denim trend!

http://www.goodbadandfab.com
personal style and fashion musings of a LA fashion lawyer living life in the fab lane

Tak německé magazíny…já kupuji britský Glamour. V Německu mají sice plno úžasných magazínů, které by mě lákaly, ale nerozumím ani fň německy. A tak nějak mě jen prohlížení obrázků neuspokojuje:-)

🙂 ja sa tvarim ze rozumiem
ale nie … ako tak rozumiem čo čitam ked nie tak mi to prelozi moj priatel ale kedze tuto fashion terminologiu občas nevie tak si domyslam 🙂

Leave a Reply