I love couch and others magazinesPred odchodom som si nakúpila časopisy, OK ten modrý InStyle som mala ešte zo Slovenska, len som nemala v máji vôbec žiadny čas na čítanie tak som ho čítala cestou do Nemecka. Počas pobytu som si kúpila ďalší btw. o 1,50€ lacnejší ako na Slovensku, a to som nevedela, že je júnovi :) tak pri odchode sa k dvojici pridal ešte aj tretí. Potom mi ešte cestu spríjemňoval nemecký Elle, takisto lacnejší, ale tento krát o 3€ a posledný kámoš na cesty bol I ♥ Couch. Posledný časopis 

I♥ Couch stál len 1,50€ a je to dvojčíslo. A ten časopis som asi nikdy nemala vidiet :) je úžasný.Je to spojenie módy a bytového dizajnu. Naozaj tá cena k obsahu je neskutočná. Kľudne by som zaplatila aj viac. Sú tam rôzne vychytávky, nové dizajnérske kúsky a takisto časopis predstavuje aj nových alebo menej známych dizajnérov.  Skúsim Vám tie naj nafotiť, aj keď to bude asi ťažké vybrať len pár.

Nová Elle  - štandard ničim ma neohúrila, ale potešíla, veľmi sa mi páči titulka a ako príloha je book z predvádzacích mól veľmi pekné, ale ak mám pravu povedať to si viete pozrieť aj na internete, ale časopis je časopis. 

InStyle - tento časopis som si zamilovala už dávnejšie, je veľmi pekne spracovaný a takisto zachytáva rôzne módne vychytávky a monitoruje celebrity ich štýl, a velmi sa mi páči porovnávanie celebrít, ktoré majú oblečený rovnaký kúsok, ale dokážu ho nastajlovať úplne inak. Naozaj tento časopis je skvelý.

Som sa dáko rozpísala :) a to som Vám chcela ukázať len fotky. Krásny víkend prajem :)

4 komentáre:

 1. kľudne sa rozpíš aj nabudúce :) o časopise I♥Couch som ešte nepočula, určite je super :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ta titulka německého ELLE je božská.. miluju oblečení z kolekce na jaro/léto LV od Marca. Jsou to nádherné kousky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Greetings! Very helpful advice in this particular article!
  It is the little changes that make the biggest changes. Thanks a
  lot for sharing!

  Feel free to surf to my web blog - get redirected here

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)