nové laky z môjho shoppingu v Nemecku. Klasika BeYu musí byť, kúpila som si dva odtiene 159, 147 – taký zeleno – modrý, už mi šéf stihol povedať, že sa mu nepáči resp, že sa mi k ničomu nehodí 🙂
Calcium Gel – užasný, spevňuje nechty a ešte dva laky oranžového odtieňu tej istej značky P2, všetky som už použila a sú vynikajúce 🙂 


Calcium Gel – k tomuto laku sa zatiaľ neviem vyjadriť či spĺňa čo sľubuje, ale pozdáva sa mi. Zapácha ako klasický lak, ale konzistencia je gélová. Trošku dlhšie chce, takže netreba na to zabudnúť. Pretože predtým som mala iný kalciový lak ako podkladový a ten schol v momente, takže som si mohla dať druhú vrstvu farebného laku skoro okamžite. Myslím si, že proces uschnutia je predĺžený hlavne kvôli gélovej konzistencii. Vrchný lak sa neolupuje, no uvidíme, či moje nechty budú ešte pevnejšie 🙂 

P2 Color Victim – niekde som čítala, že oranžové laky na nechty sú hitom sezóny. Toto som čítala až potom, keď som zistila, že oranžový odtieň mám už 5x. Táto značka P2, nikdy som o nej nepočula, vyzerá byť fajn. Objavila som ju v Nemecku, páčil  sa mi dizajn fľašiek aj štetec vyzerá super.  Prvý odtieň vyzerá presne ako Chanel June 539 🙂 len je asi tak o 20-30€ lacnejší. Nepamätám si cenu, ale myslím, že P2 stál cca 3€. Druhý odtieň má naozaj zvláštnu farbu, vo fľaške vyzerá ako pomarančová šťava, keď si ho nanesiete vyzerá ako pomarančová šťava s banánom a opäť v závislosti od toho čo máte oblečené sa viac prikláňa k žlto-oranžovej alebo oranžovo-žltej. 
Lak nesteká, nelúpe sa, veľmi dobre sa nanáša, štetec má dobrú dĺžku, schne veľmi rýchlo, ale tento neodporúčam nanášať pred odchodom, pretože potrebujete minimálne dve vrstvy a tam sa ten proces uschnutia predĺži a zbytočne si lak pokazíte. 

BeYu: odtieň159 som si kúpila už pred rokom a pol, len sa rýchlo míňa pretože je naozaj veľmi univerzálny. Myslím tým, že ho môžete použiť ku všetkému. Má jemne ružový nádych a naozaj vyzerá veľmi elegantne. Ja ho používam hlavne, keď viem, že daný týždeň, nebudem mať čas na prelakovanie nechtov. Tento odtieň neublíži žiadnemu outfitu a môžem zvoliť pestré doplnky.
Lak má veľmi dobrú konzistenciu, nesteká, má veľmi dobrý štetec a naberie sa len potrebné množstvo. Rýchlo schne, takže si ho môžete dať aj pred odchodom z domu a cestou na autobus vyschne. Ale na tieto laky som už recenziu robila ak sa nemýlim TU a TU. Cena je 8€, ale ja som si kúpila ešte staré balenie, takže som ho mala za 4€. Ozaj ak chcete vyskúšať BeYu tak teraz, pretože menia obal a ako som písala tak  staré flaštičky sú lacnejšie.
       
          odtieň147: je trošku strelený, neviem prečo som si ho kúpila, ale na leto bude fajn. Má takú zeleno-modrú farbu, ktorá sa podľa mňa mení na modro-zelenú v závislosti od toho čo máte práve oblečené. Aj tomuto odtieňu patria všetky vlastnosti značky BeYu.

Prajem Vám krásny deň, verím, že Vám môj pohľad na laky pomohol 🙂

You May Also Like

8 comments

chlapi vedia potešiť čo? 😀

to bolo skôr zo srandy, ale tak mal pravdu no vtedy sa mi k ničomu nehodil, ale nemala som čas na prelakovanie 😀

sú super, hlavne tie BeYu 😉

Recenze by se hodila 🙂

článok som opravila … usudila som že recenzia je nutná 🙂

Lov ing the orange color!!
xo

moc hezké odstíny 🙂

Ten modrý BeYu je skvělý!!

WorldByBella

Leave a Reply