Pred odchodom som si nakúpila časopisy, OK ten modrý InStyle som mala ešte zo Slovenska, len som nemala v máji vôbec žiadny čas na čítanie tak som ho čítala cestou do Nemecka. Počas pobytu som si kúpila ďalší btw. o 1,50€ lacnejší ako na Slovensku, a to som nevedela, že je júnovi 🙂 tak pri odchode sa k dvojici pridal ešte aj tretí. Potom mi ešte cestu spríjemňoval nemecký Elle, takisto lacnejší, ale tento krát o 3€ a posledný kámoš na cesty bol I ♥ Couch. Posledný časopis 
I♥ Couch stál len 1,50€ a je to dvojčíslo. A ten časopis som asi nikdy nemala vidiet 🙂 je úžasný.Je to spojenie módy a bytového dizajnu. Naozaj tá cena k obsahu je neskutočná. Kľudne by som zaplatila aj viac. Sú tam rôzne vychytávky, nové dizajnérske kúsky a takisto časopis predstavuje aj nových alebo menej známych dizajnérov.  Skúsim Vám tie naj nafotiť, aj keď to bude asi ťažké vybrať len pár.
Nová Elle  – štandard ničim ma neohúrila, ale potešíla, veľmi sa mi páči titulka a ako príloha je book z predvádzacích mól veľmi pekné, ale ak mám pravu povedať to si viete pozrieť aj na internete, ale časopis je časopis. 
InStyle – tento časopis som si zamilovala už dávnejšie, je veľmi pekne spracovaný a takisto zachytáva rôzne módne vychytávky a monitoruje celebrity ich štýl, a velmi sa mi páči porovnávanie celebrít, ktoré majú oblečený rovnaký kúsok, ale dokážu ho nastajlovať úplne inak. Naozaj tento časopis je skvelý.
Som sa dáko rozpísala 🙂 a to som Vám chcela ukázať len fotky. Krásny víkend prajem 🙂

You May Also Like

4 comments

kľudne sa rozpíš aj nabudúce 🙂 o časopise I♥Couch som ešte nepočula, určite je super 🙂

Moje slova 🙂

ta titulka německého ELLE je božská.. miluju oblečení z kolekce na jaro/léto LV od Marca. Jsou to nádherné kousky 🙂

Greetings! Very helpful advice in this particular article!
It is the little changes that make the biggest changes. Thanks a
lot for sharing!

Feel free to surf to my web blog – get redirected here

Leave a Reply