toto sú fotky z akcie mary kay, ktorá sa konala u nás v práci …
momentálne som chorá, teploty 39stupnov a nevládzem robiť nič len ležať. Neudržím v sebe ani vodu. Naposledy mi takto bolo keď som skončila v nemocnici so salmonelózou, ale toto je vraj nejaká viróza, ktorá je momentálne rozšírená. Je to hrozné. Totálne mi to narušilo moje plány. Ale môžem si za to sama. Neustále v strese, dokonalý časový plán, škola, práca, chcem stíhat aj priateľov a môjho Tomášika. 
Takto vyzeral moj den: od osmej do piatej v práci – vačšinou som si nenašla čas na obed a len niekedy som jedla nejaké keksíky, pila som ráno kávu a cez den asi liter čistej vody. Medzi tým som musela vybavovať milion veci ako správny koordinátor a ešte sa k tomu aj učiť nové postupy, no jednoducho som sa nezastavila (stále sa ešte zaučam a je toho naozaj strašne veľa, keď sa za týždeň musíte naučiť to čo ste sa mali za mesiac – slečna, ktorá mi odovzdáva funkciu bola chorá). Potom som išla o piatej do McD kde som do seba napchala aspoň šalát aj to nasilu a opäť káva, popri tom som bola stále zavesená na e-mailoch a kontrolovala či je v práci všetko OK. Domov som prisla o siestej a opať práca, doťahovala som to čo som nestihla, resp. riešila pár e-mailov o osmej som konečne zavrela ntb a otvorila druhý ten so školou a sedela som do pol noci niekedy do jednej rano nad knihami a pila som kolu a energeťáky. Boli aj dni keď som nedokázala fungovať bez tabletky, ktoré normálne jem pred namáhavými skúškami aby som sa sústredila a pociťovala viac energie. 
Tak si osobne myslím, že telo sa týmto bráni a už jednoducho nevládze. Mam dosť oslabenú imunitu a toto jej asi ešte viac ublížilo a nedokázala sa brátiť. Musím spomaliť  lebo to takto ďaleko nedotiahnem … predsa len zdravie je dôležitejšie …teraz len ležím a aj tento článok mi robilo strašný problém napísať … tak dobrú noc opäť! 


!!!GIVEAWAY ZAPOJ SA A VYHRAJ!!!

You May Also Like

4 comments

tak ti prajem skoré uzdravenie! 🙂

http://beauty-around-us.blogspot.com/

dakujem

krásné fotky, snad sis to užila 😉
brzo se uzdrav 🙂

dakujem 🙂

Leave a Reply