think positive


... a stále hľadaj vo všetko to pozitívne. Občas na to zabúdam a mám pocit, že celý svet je proti mne (určite to poznáte) ale s tým pozitívnym myslením ide vždy všetko lepšie. Bola som opäť v House cez obedňajšiu prestávku a prepadali ma divné myšlienky po celom tom namáhavom dni v práci a v škole. Nebol to cielený nákup jednoducho som sa len tak prechádzala (mám rada bezcieľne prechádzanie sa v shopoch), v tom som sa pozrela na stojan s náramkami a padol mi do oka nápis "think positive" Bolo to ako znamenie. Samozrejme som si ho kúpila. Stál 1,99€ a mali ho opäť vo viacerých farbách. Teraz ho nosím každý deň (spolu aj s náramkom šťastia, teda ten nie každý deň) aby som nezabúdala, že "think positive" :)))) / I wear it everyday because sometimes I forget "think positive". With thinking positive is my life great full of smile and happiness :))) I think that "think positive" is basis of happiness :)

18 komentárov:

 1. je hezké, že sis ho koupila :)
  jednou se mi stalo to samé s prstýnkem a vždycky mi přinese štěstí :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. dakujem :) ja tiez dufam ze mi prinesie kopec stastia

   Odstrániť
 2. je moc pěkný :) myslím, že se budu muset v Housu zastavit ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. dakujem :) a maju aj ine druhy podobne tomuto štylu

   Odstrániť
 3. jé, ten mám aj ja som si kúpila nech nemyslím na zlé :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. tak, a myslieť vždy len na to najlepšie :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. podobný nosím aj ja, ale s krížikom... a tým housom ma začínaš inšpirovať, najbližšie, až budem v práci, skočím sa zrejme pozrieť aj tam :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. je dobre veriť v niečo :) som rada ze inspirujem :))) určite sa tam chod pozriet na prvý pohlad to síce vyzera ako jeden velky chaos takze to musís mat vazne chut na ten obchod :)

   Odstrániť
 6. tak s týmto náramkom by sa kto necítil pozitívne :)

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)