new in: "yes, I am shopaholic"

House 9,99€
Gate 7,99€
Gate 2,98€ Newyorker 9,90€
ja si to ešte viem priznať "Volám sa Ivana a som závislá na nakupovaní" ale bojujem s tým! Ale takým ospravedlnením môže byť, že v zľavách :) Sukňa zlacnená z 14,99€ na 9,99€ topánky len za 7,99€ jeansy zlacnené z neuveriteľných 39,90€ na 9,90€ a tielko telovej farby, ktoré sa veľmi hodí pod priesvitné oblečenie za 2,98€ Samozrejme čoskoro v outfite :) Jeansy boli v zľave podľa mňa hlavne preto, že mali už len veľkosť 26, sú na letné obdobie príliš tmavé a boli rovného strihu. Zámerne ten minulý čas pretože moja veľmi šikovná mama mi ich zúžila takže sú teraz dokonalé, to je tá výhoda mať doma osobnú krajčírku a mamu v jednom :) / yes "my name is Ivana and I´m shopaholic" but I shopping in sale! Skirt from 14,99€ to 9,99€ shoes only for 7,99€ jeans from 39,90€ to 9,90€ and nude t-shirt only for 2,98€.

24 komentárov:

 1. Když ono je všude tolik pěkných hadříků, že? :) Taky to nedávám

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. dakujem EVE :) presne tak a ja este pracujem navyse v shopping centre :) teda nas vchod do prace tadial vedie ach jaj

   Odstrániť
 2. pekná suknička :)

  pozývam ťa na moju giveaway :
  http://veronika-life-in-picture.blogspot.com/p/giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ty botky jsem dneska držela v ruce, ale s těžkým srdcem je dala zpět do regálu... Ale asi se stejně neudržím, když to tak vidím a vrátím se pro ně, jsou totiž tak krásné! :-) A ty další věci jsou stejně povedené, Ivi :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. dakujem Téra :)
   ja som ich tiez asi 3 dni chodila pozerat

   Odstrániť
 4. Vo štvrtok u nás otvárajú City Park s normálnymi obchodmi ako Gate, NYer, Takko... a už sa tam strašne teším! :) Hádam budú mať nejaké uvádzacie ceny ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ta sukně je skvělá!!! :) přesně takovou sháním! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Já jsem nakonec ráda, že nežiju ve městě, kde je shopping centrum, dopadla bych řesně jako ty :D Takže vyjet na nákupy je pro mě svátek, o to víc se tam rozšoupnu. Ta sukně a balerínky jsou skvělé :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. likeeee your blog dear!!!
  keep posting and go for it!

  XO

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)