exam period


zajtra ešte vyhlásim víťazov giveaway a potom nastane doba ticha na pár dní ... uff čaká ma ťažká skúška z ešte hrozivejším názvom "makroekonómia 2" a o 5 dní na to "finančný manažment vo verejnom sektore" , ktorému zatiaľ vôbec nerozumiem, už som si aj poplakala a kniha letela do steny, potom musím dokončiť prácu k predmetu "ekonomika a manažment mimovládnych organizácii", na ktorej už pracujem mesiac ale samozrejme každá verejná organizácia má kopu času na poskytnutie informácii, ktoré potrebujem a potom už len test z predmetu "europeizácia" a do toho všetkého sa ešte učiť kopu nových vecí do práce, niekoľko osláv narodenín (aj priateľových) no ale ja to zvládnem, len si musím trošku pošomrať a hlavne spraviť si časový plán ;) Najviac ma mrzí, že je vonku tak krásne a ja nemôžem ísť nikde vrrr! Vy si užite slniečko a neseďte doma! / tomorrow I announce the winner of giveaway and then I have to study and I have no time for my blog ... I will have 4 exams so please just think of me! ♥

                                                                                                        GIVEAWAY

11 komentárov:

  1. jaj Ivka, tak to tě lituju, ale nejsi v tom sama... Mě čeká personální management, obchodní právo a marketing ve veřejném sektoru :( Taky super sestava. Držím moc palečky, abys to všecko zmákla ;)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Držím palce, až to všetko zvládneš a nájdeš si čas aj na nás :))

    OdpovedaťOdstrániť
  3. drzim prsty a verim ze to vsetko v pohode zvladnes :) budem na teba mysliet... a uz sa tesim aj na vyhlasenie GA (snad by sa mi postastilo :) ) drzim prsty :) krasny den :)

    www.zivotvosvete.blogspot.com

    OdpovedaťOdstrániť
  4. to je škoda že sa musíš učiť a mučiť keď je tak pekne,ale tak stále je tu možnosť zobrať si všetko a ísť niekde na slniečko :)
    držím ti palce!

    OdpovedaťOdstrániť
  5. Držím palce a neboj sa niesi v tom sama :D dnes slniečo vypeká a ja sedim doma so studenými nohami nad knihami :/

    http://mystore-buba.blogspot.com/

    OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)