skúšky úspešne za mňou (A,A,B) , v práci je všetko ako má byť priam úžasne (ale o tom neskôr, som na seba veľmi hrdá) a jednoducho som happy. Darmo, bez toho známeho “raz si hore raz si dole” to nejde, ale ja mám pocit, že u mňa je to z extrémneho dna do extrémneho vrcholu. Vymyslela som ako Vám budem fotiť topánky, ktoré mám k outfitu, jednoducho ich budem držať v ruke 🙂 kým nevymyslím, ako fotiť celú postavu. Je to dosť ťažké v našom byte nájsť miesto s jednofarebným pozadím a kde je dostatok svetla, ach jaj ale niečo vymyslím.

Hneď ako som si kúpila InStyle Deutchland a len tak som si ho prelistovala, zaujala ma svetlomodrú košeľu a to už nehovorím o kombinácií so sukňou.  Veď sa pozrite:
source: 1, 2 
Na výlete v BA som samozrejme ako inak strávila pár hodín v shopping centre a zamierila si to hlavne do H&M a tam priamo oproti vstupu na mňa “žmurkala” táto bledomodrá košeľa a vedela som, že ju musím mať. Cena bola úplne perfektná 9,90€ a je dlhá až pod zadok. Síce nie je kvalitou ako tie na obrázku, je oveľa tenšia a priesvitná, ale to som vyriešila jednoducho. Kúpila som si tielko telovej farby, normálne rozmýšľam prečo som si ho nekúpila už skôr, vôbec nie je vidno, a košeľa nestratí farbu (myslím ako keď zvolíte čierne, alebo biele tielko). Takže slečny ak máte priesvitné oblečenie, rozhodne odporúčam nie len telové spodné prádlo, ale aj tielka (áno viem že to nie je žiadny priekopnícky objav, ale berte to ako dobrú radu)
PS: H&M v BB otvárajú v máji 🙂 
Eng. I passed exams (A,A,B) in school and I am so happy. Today outfit is my new favorite blue light shirt and black skirt. My inspiration is from magazine InStyle. Shirt I bought in Bratislava in H&M for 9,90€.

You May Also Like

26 comments

Košeľa je veľmi pekná 🙂 a vôbec som si nevšimla, že by si pod ňou mala to tielko, fakt to nevidno 🙂

dakujem Sue 🙂

krásna košeľa, zrejme si ju pôjdem kúpiť aj ja!:-)

dakujem 🙂

závidím ti to háemko,u nás nebude nikdy :((
a outfit je krásny,dobre si to vymyslela s topánkami a aj s tielkom

ja som si tiez myslela ze u nas nebude a bude 🙂
dakujem

táto modrá sa mi páči 🙂

dakujem Wera 🙂

lovely outfit! xx

http://www.theprovocativecouture.com/

thank you

skvělá! 🙂

dakujem 🙂

tá košeľa je krásna 🙂 a hlavne v kombinácii s tou sukňou 🙂
a spôsob akým fotíš topánky sa mi páči, podľa mňa je dosť originálny 😉

dakujem omrvinka :))))

Tak tak to mám i já. Ale poslední dobou se mi zdá, že prostě když se daří tak se prostě daří, ale bohužel v tom negativním smyslu.

ved som čítala :/

ahoj, pozývam ta na moju giveaway…:) inak tato kombinacia sa mi paci no hladam peknu modru koselu 😛

http://veronika-life-in-picture.blogspot.com/p/giveaway.html

dakujem

je krásná, já mám taky modrou košili, ale je z pevnějšího materiálu, což mi čím dál víc začíná vadit, ale jinak je krásná a nejradši ji nosím k sukni do pasu 🙂 je to skvělá kombinace.
Sluší Ti to 🙂

dakujem krasne!

Moc pěkná košile!!!!

dakujem Lucie 🙂

Košile je super, moc ti sluší:)

dakujem janyany

krása, sekne ti 😉
http://fraisesdeluxe.blogspot.com/

dakujem krásne Natt 🙂

Leave a Reply