vo štvrtok som si povedala KONEČNE! Voľno 4 dni. S priateľom sme išli k jeho rodine do BA. Predpoveď počasia nám vôbec nehralo do kariet a keď som sa dostala k noci z nedele na pondelok tak som neverila. Mínusové teploty a sneh! Uff môj problém s balením oblečenia sa zdvojnásobil. Nevadí, zvládla som, nasadla do auta a tešila sa na super víkend. Vymyslela som program po historických pamiatkach, ale nakoniec sme boli len na BA hrade a museli sa schovať do tepla, lebo sa to naozaj nedalo zvládnuť. 


Dážď, silný vietor, teploty okolo 9 stupňov uff. Môžem povedať, že bratislavský hrad bol pre mňa, milovníčku priestorov, v ktorých si môžem predstaviť, ako sa tam niekedy prechádzali dvorné dámy a králi, najväčším sklamaním. Vošli sme do nádvoria a čakala som na tú vlnu pocitu, že ach tadiaľto chodili koče a namiesto toho som na strope videla sadrokartón s bodovým svetlom a kamerami na každom kroku, hrubú bielu omietku a vraj zlaté časti na bráne. Uff pozrela som sa na priateľa a obaja sme usúdili, že to nemá zmysel. Bola som znechutená a nevedela som ani slovami opísať, čo mi behalo po rozume. Toto je hrad? nie nie len veľká biela budova, ktorú niekto nazval hrad. No nič BA hrad odfajknutý už sa tam nevrátim. Ospravedlňujem sa ak som niekoho urazila. /  in thursday I said to myself, FINALLY! 4 days holiday. With my boyfriend we went to his family in Bratislava. Weather forecast was awful. Temperatures around zero degrees celsius and snow! We were at bratislava castle. But I don´t like it, because in this castle is no spirit of history. It was so cold so we went somewhere where was warmer.


You May Also Like

18 comments

jéé, strašně ti to sluší! 🙂

dakujem Pauli 🙂

haha,celkom sa pobavilo ako si to popísala,ale niečo na tom bude
ja som tam síce nebola ešte,možno niekedy keď som bola malá ale verím,že to ako hrad nepôsobí a ani nevyzerá
ale vláčik za tebou je super

vlačik mi tam tiež prisiel od veci, kedze to bolo celkom male a v pohode sa to dalo prejst aj pešo

krásne fotky 🙂 máš skvelý šál 🙂
my sme tam tiež nedávno boli (bola som tam 2-krát v živote a to žijem v BA) a tiež som bola sklamaná. čakala som, že tam budú nejaké krásne priestory a podobne ako vo Viedni. Ale asi som naozaj čakala veľa.
a inak škoda, že vám nevyšlo počasie.

dakujem 🙂
veru to počasie ma najviac hnevalo … ani vyhlad som si uzit nemohla

Krásný fotky. Máš nádherný úsměv:)

dakujem janyany :))

This is soo cool! Love the picts! Loved your blog! You have great style! Come by and let's follow each other! Stay in touch ;)! xx

thank you 🙂

Škoda, že tě Blava tak zklamala, ale chápu… Jinak jsi zase krásná, šátek je super 🙂

no BA ani nie tak ako ten hrad … dakujeeeeeeeem

taky mě dost mrzí, když od něčeho očekávám bůhvíco a ono to tak ve skutečnosti není, no ale stane se no 🙂 jen škoda, že jste měli takové ošklivé počasí.

ach jaj :/ no to počasie ma hnevalo

och hneď by som šla! 8)

🙂

nuž to je dnešná doba, všetko pekné sa vytráca

Great article, exactly what I was looking for.

must scott tucker users you'd scott tucker twitter
My blog … towards scott tucker obituary

Leave a Reply