favourite bloggers: Beth Hisemova

krátky úryvok z blogu BethJe tu štvrtok čas na favourite bloggers dnes: Beth je 18 ročná baba, ktorá miluje život, módu, priateľov, knihy, ktoré majú zmysel a veľmi veľa vecí. Chce byť žurnalistka, pretože svet je fascinujúci a chce žiť v Paríži so svojou láskou. A možno raz aj bude. Tak to o sebe tvrdí Beth a ak sa tou žurnalistkou nestane Beth, tak ja už potom naozaj neviem kto. Jej články sú úplne geniálne, nádherné napísané, majú hlavu a pätu a hlavne zmysel. Veď si skúste prečítať jeden a uvidíte, že prečítate aj ten posledný. Príjemný zážitok pri čítaní TU
"Eighteen years old dreamer, who loves life, vogue, people, friends, meaningful books and much more lovely things. Really love. I want to be a journalist, because the world is so fascinating and want to live in Paris with my almost lover. And once maybe I will ... Once." Beth Hisemova  HERE IS HER BLOG but only in slovaklanguage.9 komentárov:

 1. vzhladom na to, ze sa dnes na Slovensku na VS dostane asi 70% maturantov, tvoje sance su dost dobre. A politologia - co ja viem, ja ju mam ukoncenu a asi by som si ju nezvolila opät.

  http://saschanitra.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ja si myslím ze sa tam Beth dostane hlavne kvoli svojim kvalitám :))

   Odstrániť
 2. ach, ani nevieš ako ma tento článok potešil a neuveriteľne mi zlepšil náladu hneď zrána :) tak toto by som naozaj nečakala, no ani si nevieš predstaviť ako si ma práve dobila energiou a presvedčila, že dnešok bude ešte veľmi zaujímavý :) ďakujem krásne a som rada, že máš ten môj blog rada, naozaj si to veľmi vážim a ešte raz ďakujem za krásne ranné prekvapenie :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Beth aj ja ti ďakujem za tvoj blog je naozaj super :)))) som rada ze som ti zlepsila naladu :)

   Odstrániť
 3. Jj, u Beth se mi taky moc líbí ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. na jej blogu som už myslím pár krát bola .)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Veľmi sympatická slečna, jej blog poznám už dlhšie :)

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)