áno máme v práci kalčeto 🙂

dnes bol full day … od ôsmej ráno škola až do pol tretej, prišla som len ja a profesor, ale našťastie o pol hodinu prišli aj ostatní spolužiaci, to by som nezvládla mať individuálnu hodinu a odpovedať na všetky otázky sama. Dozvedela som sa kopu nových vecí, miestami som sa cítila ako šiši, že kde žijem, usúdila som, že by som mala začať čítať aspoň rovnaké množstvo ekonomických článkov ako tých o móde, aby som vedela aspoň  trošku argumentovať a reagovať hlavne, ale oblasť zdravotníctva mi asi nikdy nebude po chuti, tam sme všetci spali 🙂 Potom sme išli na “obed” do McDonalds, odvoliť, kúpiť cukríky “karneval sladkostí” do tesca a na pravidelnú sobotnú návštevu ku Jenn a Vilovi.  Dnes som mala hranolkový deň, ale tak raz za čas môžem.
Táto fotka vznikla v piatok v práci. Naša asistentka a asi aj vedenie usúdili, že to čo potrebujú zamestnanci najviac, aby boli šťastní a spokojní je prispôsobiť si priestor sebe. Len to trošku nedomysleli. Dostali sme farby “finger paints” a mali sme si otlačiť ruky + podpis. No ale ako vidíte za mnou niektorí to trošku prehnali a potom to “umelecké dielo” museli premaľovať … ach jaj ako malé deti!!! Ja som sa zatiaľ neodvážila pomaľovať si ruku a zvečniť svoje otlačky prstov na stenu, ale možno raz.
Bol piatok, takže pohodlie, modré nohavice, bodkovaná voľná blúzka a balerínky. Aj keď u nás piatok znamená to, že sa zoskúpi celé vedenie ale to nevadí už sme si nejak zvykli.
Eng: today was a full day … from 8 a.m. to 14:30 p.m I had been at school. I had studied a lot of new things from education and healt care field, it had been boring. I had concluded that I have to read more about economy, because I have no opinion and no arguments. After school I had had a lunch in McDonalds and had voted because today we vote a new government, shopping and at six had visited my friend Jenn and Vilo.
This photo is from friday workday. We had a crazy “task” with finger paints. We could had a wall-painting in our relax room. I was wearing a dark blue pants, polka dots blouse and black flats. I love fridays.

You May Also Like

13 comments

Sluší ti to a ta zeď je super:)

Ďakujem 🙂

Mne sa to dielo teda veľmi nepáči 😀 ale ako nápad to mohol byť dobrý 🙂
A tebe to zas pristane, bodky sú super ! 🙂

ano stena vyzerala strasne ale potom to trošku opravili …
a dakujem 🙂

Tak proč ne 🙂 Puntíky ti sluší 😉

Ďakujem Eve 🙂

Jeej, bluzka je nadherna! Presne podla mojho gusta, kedze zboznujem lahke, vzdusne veci a zaroven bodky.:D A skola v sobotu… Studujes azda externe? Ja tiez zvyknem mat take full days, ale preto, ze studujem denne studium a potom bezim do roboty 😀
Nikavero

dakujem 🙂
ano externe na ekonomickej fakulte UMB 1 ročník 2 stupen och nech to uz skonci 😀

náhodou ta stena vyzerá super 😀

🙂 dakujem 🙂

so cute!
xo

mydutchfashionstyle.blogspot.com

thanks 🙂

Superb website you have here but I was curious if you knew of any user discussion forums
that cover the same topics talked about in this article? I'd really love to be a part of group where I can get responses from other experienced people that share the same interest. If you have any suggestions, please let me know. Bless you!
Here is my web page read this book blog

Leave a Reply