wardrobe "maybe sometimes" & D.I.Y.Keď už mám pocit, že si naozaj nemám čo obliecť, aj napriek plnej skrini vecí, tak siahnem do skrinky, ktorú volám "možno niekedy". (Inak ešte mám jednu a tú volám "asi nikdy"). Mám tam odložených pár, oukey  koho chcem oklamať, plno vecí od šiat,ktoré sa niekedy nosili len na jedno plece a druhé ste mali nedbalo odhalené, svetrov, ktoré sa mi momentálne zdajú prikrátke, nohavíc do zvona, na gumičku dole, až po letné tričká, ktoré mi je ľúto vyhodiť, lebo možno raz sa to vráti :) ja viem mení sa vždy materiál a potom na tej veci vidno, že je to vintage, ale mne to väčšinou neprekáža prípadne si ju trošku upravím, aby materiál nebolo to čo vás upúta ako prvé :) 
A tak popri učení, ktoré mi už lezie krkom, som sa hrabala v skrini "možno niekedy" a objavila som túto, volajme to, tuniku. Kúpila som si ju pred rokom a pol v Krakowe. Je to presne ten typ, ktorý sa nosil na jednom pleci a druhé ste ignorovali a len tak vám padalo (verím, že viete o čom hovorím), a keďže som mala kreatívnu chvíľku hneď som si ich obliekla a spomenula si na šaty z promócii, a spôsob ako som ich mala upravené do pása TU vlastne aj na bodkovaných to mám tak urobené TU. Hneď mi napadlo, že to môžem predsa urobiť aj na širokánskom výstrihu len opačne. Najprv som si ich napasovala na plecia, aby som mala švíky presne na pleci a potom zobrala ihlu a nič a šila. Keď moja mama počula, že som to zašila na sebe do zrkadla tak sa už nevládala smiať. Ale keď mne niečo napadne, nemám chuť a ani čas (lebo mi to utečie z hlavy) použiť špendlíky, zapnúť stroj a neviem čo ešte. No a výsledok môžete vidieť na prvom obrázku. Myslím, že sa mi to podarilo a tunika je opäť nositeľná :)

Prvý krás som tuniku mala bez sukni a to mi hneď priateľ povedal "a nie je to trošku krátke", ok tak som spravila kompromis a dala si sukňu. Inak táto čierna sukňa je jedna vec z tých troch látok TU.  Už aj kockovaná je hotová, zatiaľ môžete hádať čo z toho bude :) a oranžovo-ružová tiež. Všetky látky som zverila mame pretože naozaj nemám kedy :(

16 komentárov:

 1. The whole look is very london-like ;)
  like your bag and the blazer, simple but fabulous


  =======
  From http://www.checkmyfashion.com/
  An Online Wardrobe for worldwide Fashion Lovers

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Velmi pekna kombinacia! A kraaaasne sako, brala by som aj ja :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem AVA ... to sako uz mám strašne dlho ale je to moje najoblúbenejsie :)

   Odstrániť
 3. tak takúto skrinku by som rada mala doma a momentálne aj tú čiernu sukňu, je parádna :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Wow, skvělý nápad! Taky mám takové tričko, u kterého mě štve, že mi padá z ramene, tak díky za tip, vypadá to vkusně! Taky bych to šila na sobě u zrcadla, z toho si nic nedělej :D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ďakujem :)
  Dazz: inak možes to urobit aj tak že si to zošijes len na jednu stranu aj tak to vyzera super len to potom treba zažehliť a prípadne si tam mozes nejakú brošnu pripevniť :) A hlavne aby tie švíky sedeli na pleciach aby si ich nemala mimo, vieš aby to nebolo vidno ze je to upravené :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Look beautiful, perfect combination !!!:)

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)