I´m a fashion designer?

čo sa deje: klepinka je happy :)))))  
dôvod: včera za mnou prišla mama, že má príležitosť dostať zákazku na ušitie 50 blúzok do speváckeho zboru, ale že im musí nejakú navrhnúť. Podmienky boli aby blúzku mohli nosiť staré, mladé, tučné, chudé, tehotné, netehotné ... mama prišla s hlavou v smútku, že nevie ako to má vyriešiť resp. či mi niečo nenapadá ... ja som sa na ňu otočila s iskričkami v očiach a úsmevom na perách, chytila ceruzku a papier a kreslila resp. dala som jej návrh moje bodkovanej blúzky, ktorá podľa mňa spĺňa všetky predpoklad ... a viete čo? práve mi volala, že tú zákazku dostala :)))) môj návrh prešiel? no neverím :))) som veľmi šťastná
 Víťazný návrh:
 krajčírstvo:  TU  v galérii je kopa mojich návrhov/ in galery are a lot of my design :)
 blúzku ste mohli vidieť v príspevkoch TU a TU a TU
  Klepi
 

9 komentárov:

 1. gratulujem! :)
  počkaj aká budeš hrdá, keď ich v nich uvidíš vystupovať :)

  KateH.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Podívala jsem se na tu stránku, kde máš těch spoustu návrhů a musím říct, že vypadáš moc krásně!! Umíš opravdu skvěle navrhovat! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. jeziiiis to ta genialna bluzocka, ta sa mi neskutocne paci :):):) tetusky mozu byt prevelice stastne veru ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. gratulujem k návrhu :) a mamke k zákazke ..

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ten návrh.Máš talent.Čo si vyštudovala ?

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ďakujem Betty ... vyštudovala som dve školy jedna je "cestovný ruch" a teraz som v štvrtáku na ekonomickej odbor "ekonomika verejných služieb" nemá to nič spoločné s tým čo robím resp. čo milujem kreslenie, navrhovanie, móda, tvorenie a pracujem ako operátor na zákazníckom centre ... kreslenie a navrhovanie mam asi v krvi moja mama je krajčírka takže celé detstvo (oukey len vela času)som strávila u nej v dielni zahrabaná Burdami a strihmi a pozorovala osm ju pri práci ... kreslit ver či never som sa naučila s youtube!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 7. jeeeeeej dakujem vám vsetkým kočky ste zlaté :-*

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)