flowered dress

V House mali výpredaje - určite ste si ich všetky všimli "všetko za 50% zľavu" ... tak som sa rozhodla, že tento krát ich využijeme a "oblečiem" svojho priateľa. Vybrala som mu zopár košieľ a svetrov. Naozaj asi prvý krát sme odchádzali s plnými taškami z obchodu s oblečením s vecami, ktoré som si nekúpila ja :) zvláštny pocit, ale aj to muselo prísť. A keď sme už odchádzali priateľ sa ma spýtal, že či niečo nechcem aj ja, ale ja som dáko nemala chuť skúšať si veci a vyzliekať sa a obliekať, veď viete ... zima = kopa oblečenia, ale tak keď som uvidela tieto šaty zdvihla som ich do úrovne očí a spravila, ten výraz, že sú pekné, ale ja neviem. Priateľ ma "donútil" ísť si šaty vyskúšať, sadli mi ako uliaté, tak mi ich ... áno milé slečny .... kúpil :) Ja mám pocit, že polovica môjho šatníka je od môjho priateľa :)
The House (shop) had SALE - surely you've noticed that "50% discount on all" ... So I decided that this time I will "dress" my boyfriend. I chose him some shirts and sweaters. Really about the first time we left with full bags of clothing shop with the things that I did not buy to me:) strange feeling, but it had come. And when we have leaving friend asked me that if I want something to buy, but I had a no taste of things to try stripping dress , you know  = lots of winter clothes, but, when I saw this dress I picked it up to my eye level done, I found that they are nice, but I do not know if I want it. My friend "forced" me to go try them, sat me like a glove, so my boyfriend ... yes girls .... buy me them :) I thing that half of my wardrobe is from my boyfriend:)
Šaty som si hneď na druhý deň obliekla, každý mi ich chválil a ja som len s úsmevom na perách hovorila "to mi Tomášik kúpil" :) Doplnila som ich čiernymi pančuchami s jemným vzorom (ktorý na fotkách nevidno ako pozerám, ale fotky vznikli opäť neskoro večer tak som ich musela trošku zosvetliť a upraviť), opaskom, ktorý má cca 20 rokov, zobrala som ho mame a sakom z mojej kolekcie. Ako doplnky som zvolila zlatú bižutériu, veľa veľa náramkov a náušnice no a samozrejme lak na nechty "od veci". Nadkolienky som mala len pri presune práca - domov.
The new dress I just wore the next day, everyone praised them for me and I just smile to the lips saying "this dress are from my boyfriend"​​ :) I Complementing them with black stockings with soft pattern (which is not visible in the photos) belt, which is about 20 years old, and blazer from my collection. As accessories I choose gold jewelry, many, many bracelets and earrings and of course nail polish in funny color :)  Overknee stock I wore only to shift work - home.
dress & wallet & bracelet: House shoes: Takko fashion overknee stock: Gate
tights: GoldenPoint belt: vintage nail polish: BeYu earrings: Newyorker
blazer: Ivana Klepáčová

Have a nice day
Klepi

17 komentárov:

 1. Sú krásne..majú podarený vzor a farbu! Ja mám zase od priatela polku sperkovnice :D no, chcu nas mat pekne :)

  GIVEAWAY Rimmel Lipstick by Kate

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tomasik je teda ale sikovny :) krasne saticky ti kupil Klepi ;)

  MishellaWay

  OdpovedaťOdstrániť
 3. this flower dress is so wonderful. love the last picture in the super market. really cool! :)
  Lovely Greets
  Maren Anita


  Please have a look at my Holiday GIVEAWAY:

  CHANEL POLISH and ASOS NECKLACE

  OdpovedaťOdstrániť
 4. pekné pekné ... Benďo :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. tie šaty sú nádherné,bola by chyba nechať ich tam!

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Love your outfit! You look so beautiful. Your blog is awesome.

  I'm following you, dear. I'd be flattered if you could follow me too :)

  poseposhpost.blogspot.com
  Pose Posh Post

  OdpovedaťOdstrániť
 7. v house som nebola už dlho, ale asi tam čoskoro zavítam .. tie šaty sú krásne :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. ďakujem vám za komentáre slečny :)
  Čajová: :)))) asi áno, ale vždy to poteší
  Mishellka: Ďakujem odkážem :)
  Lizzy: jj som vdačná ze som bola donútena k skúsaniu:)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. ach sú nádherné :) ani inú kombináciu si s nimi neviem predstaviť :)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. very cute print! love it :)

  happy christmas!
  natalie
  http://lucyandtherunaways.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)