review: balea aqua tuchmaske


Dnes by som vám ukázala jednu zvláštnosť, teda pre mňa je to zvláštnosť, pretože som sa s tým stretla prvý krát. Je to látková pleťová maska. Vždy si kupujem masku z bahna z mŕtveho mora, ale teraz ma zaujala v regáli táto
 


SĽUB
v slovenčine na obale

MOJA SKÚSENOSŤ
Podľa návodu som masku vybrala z obalu a tam na bola poskladaná do obdĺžnika nejaká handrička. Tak som ju teda roztvorila a dala na tvár. Na dotyk je mazľavá, alebo ako keby bola napustená nejakým gélom neviem to presne opísať. Dala som si ju teda na tvár a bola som príjemne prekvapená, že sú tam už vystrihnuté diery na oči, ústa a nos. Je to skôr niečo ako kombinácia látka - gáza - vata. Takže žiadny problém s rozstrihnutím ak vám už pripravené diery nesedia na tvár. Je to dosť zvláštne dať si niečo také na tvár, chladí to, je to mazľavé a máte to mať 10 min. ale zvyknete si potom masku už ani nevnímate. 


Masku si po 10 min. dáte dole a zvyšok gélu, alebo tej hmoty, ktorou bola napustená látka jednoducho vmasírujete do pleti. Pleť je po použití veľmi hebká na dotyk, stále som mala tendenciu si ju hladkať, a jemná. Ja som bola veľmi spokojná, pretože moja pleť chytila aj zdravšiu farbu a naozaj bola hydratovaná. Len teraz neviem či je to dobre alebo nie, lebo kozmetička mi naposledy povedala, že niektoré masky len zjemnia pleť, na dotyk je pleť príjemná, ale častým používaním ju oslabia a pleť sa stáva tenšou (neviem či to presne takto povedala, ale niečo v tom zmysle). Masku som si obľúbila a odporúčam ju aj Vám.


ZÁVER
Maska splnila všetko čo sľubovala na obale. 

Verím, že sa vám príspevok páčil. Ak ste už masku vyskúšali napíšte mi aké maté skúsenosti. A vlastne aké masky používate vy?

Prajem krásny deň
Klepi

9 komentárov:

 1. cute blog :9 would you like to follow eachother? :)
  kisses
  G.

  www.thecihc.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Love it :)
  xx
  www.rawfashionmagazine.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. thanks a lot for following :) i'm a new follower from now :)
  kisses
  G.

  www.thecihc.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ještě jsem ji nezkoušela,ale mohla bych ji někdy vyzkoušet ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. pekná recenzia,rada by som túto masku vyskúšala!

  OdpovedaťOdstrániť
 6. your vibe and style are great. Would love it if youd check out mine and follow me back if you like, it also features my recently launched scarf line 'Charlotte & Lisa' which i thikn is really suiting to your closet

  http://clothesovercarbs.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 7. You look so cute with that mask on your face. I bought these pads for your under eye. I can;t wait to try them out!

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Túto som ešte neskúšala ale mala som od baley rôzne ale najlepšia na svete pre mna je maska od avon planet spa taká fialová s lotosovým kvetom :-)

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)