new shoes

OMG včera u nás prvý krát snežilo!! prečooo??!!  nie že by som nemala rada sneh, ale keď už si môžem vybrať tak radšej slnko a 30 stupňov :) A teraz k veci, tieto topánky som si vyhliadla už asi pred dvoma týždňami. Veľmi dlho chcem topánky na opätku, už som spomínala, že ich nemôžem nosiť kvôli mojím chorým kolenným kĺbom, ale tieto sa mi veľmi páčili. Aj keď sú na cca 8cm opätku sú veľmi pohodlné a veľmi dobre sa v nich chodí.  Je to určite aj tým, že opätok je rozložený na celú dĺžku päty a aj podrážka je (konečne) vhodná na zimu a nebude sa mi šmýkať (dúfam). Snažila som sa nájsť fotku z katalógu, ale nenašla som a môj foťák farbu až tak nezachytí, tak aspoň orientačne foto ešte z obchodu (keď som ich uvidela prvý krát) :)
OMG yesterday was snowing. I love snow but when I can choose I prefer sun and 30 degrees. And now to the point, these shoes I search for some for about two weeks ago. I want a very long time to heel shoes, I have already mentioned that I can not wear it, because of my knee joint ill, but those I really liked. Even when they are about 8 cm heel is very comfortable and very well for walk. I tried to find a photo from the catalog, but I didn´t found and my camera does not capture the color, so photo is from my phone and from shop (when I saw it first time) :)
dress: Vintage sweater: H&M bag:vintage shoes: Takko fashion hat: Takko fashion


Tento outfit som zvolila na nedeľňajšie nič nerobenie a "prechádzku" po našom zrekonštruovanom Tescu, kde vynovili hlavne časť oblečenie :) Na tých fotkách to asi nie je veľmi dobre vidieť, ale pančuchy sú tmavohnedé, kabelka a čiapka tmavomodré.
The outfit I chose for Sunday's doing nothing and "walking" in  reconstructed hypermarket, which improved mainly of clothing:) In the photos it probably  not very well see, but pantyhose are dark brown, dark blue hat and handbag.


Aj Vás prekvapil sneh? Ak sa vám chce napíšte mi, ktorý je váš obľúbený obchod , nemusí byť len s módou, alebo kam chodíte pre inšpiráciu :)
If you want to write to me which is your favorite shop, may be just a fashion or where do you go for inspiration:)

Have a nice day
xoxo Klepi


16 komentárov:

 1. práve včera sa spolužiačka "rozčuľovala" nad tým, že nevie nájsť topánky s normálnou zimnou podrážkou a všetky čižmy majú len tenkú "letnú"... tak ju asi pošlem do F&F :)))

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ďakujem ďakujem :)
  Patrik: do Takka ;) F&F tiež majú podobné len majú strašne zvláštny opätok

  OdpovedaťOdstrániť
 3. v F&F majú fakt pekné veci (niekedy ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. topánočky vyzerajú veľmi pekne a ešte aj pohodlne :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. really nice pictures. love your shoes!
  you have a great style dear!
  lovely greets
  maren anita

  www.fashion-meets-art.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ďakujem za komentáre
  thanks for commenting!

  OdpovedaťOdstrániť
 7. those booties looks nice and confortable and i like the way you have styled them! My fave shop is zara!!

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Love your blog, I'm your newest follower! I hope you'll follow me back and we can be blog buddies hehe, I love finding new blogs! xoxo

  http://joellenlove.com

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Pekný sveter :)
  http://bandkfashion.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)