tento náramok som objavila včera v Gate, veľmi ma zaujali zlaté rúrky na koženke … ale hneď mi hlavou išlo toto dám sem toto sem toto dám prečo a spravím si náhrdelník ako som videla v H&M. Oukey  bol tam iný viete ten čo má už asi každý celý zlatý a rovný veľmi sa mi páčil, TU no samozrejme až do vtedy kým so nevidela na veľa dievčatách.

to zapínanie bolo naozaj zvláštne. Háčik bol na jednej strane (B) a uško na druhej strane (A) áno na tom by nebolo nič zvláštne, ale medzi tým bola retiazka ktorá len tak visela prípadne sa dala prevliecť cez ruku, ale to sa mi už nepáčilo v kombinácii so zlatými rúrkami. Tak čo iné mi zostávalo ako si zobrať kombinačky a vyriešiť tento problém. CIEĽ: zo strany B odpojiť visiace dve retiazky a zo strany A dostať ten koniec retiazky, uško na čo sa zachytáva, na stranu B resp. nadpojiť na tie dve už odpojené retiazky. Hádam som to zrozumiteľne napísala.

Potrebujeme iba kombinačky a pevné nervy. (Teda nie som si istá či sa to volá kombinačky alebo to má nejaký špeciálnejší názov, sorry netuším). 

 

a keď už všetko poodpájame a pospájame naspäť tak si už náhrdelník môžeme dať na krk. Samozrejme si ho kedykoľvek môžeme zapnúť aj na ruku 2v1 len stačí upraviť trošku zapínanie 🙂
and when all connect the dots back to the longer we can put a necklace around your neck. Of course it can also turn on whenever the hand 2v1 only just adjusted a little conecting 🙂

Verím, že sa Vám môj nápad páčil /I hope you like my idea

Prajem Vám krásny deň /Have a nice day
Klepi

You May Also Like

8 comments

tak to je dobreee..a vyzera to teraz lepsie 🙂

pekné,mne by sa skôr páčil náramok 🙂

Wow! That's awesome!
Looks like it was pro made. You can put up
a necklace business, my dear.

wow aj ja chcem !

dobrý nápad 🙂

Congrats! You're really good in DIY!
On my blog win a pair of LITA shoes by Jeffrey Campbell!
http://www.inmodaveritas.com/2011/11/jeffrey-campbell-giveaway.html

Thats amazing!! very creative 🙂

http://fashion-gourmet.blogspot.com/

ďakujem vám vsetkým za komentáre 🙂
thanks for comments 🙂

Leave a Reply