my graduation (video)

tak a mám to konečne za sebou .... promócie .... vonku 8 stupňov, dážď a ja tenké šaty vhodné na babie leto .... chvíľu pred tým - hlavne kľud celé to je 20 -30 sekundách stresu, počkáš si na svoje meno "Bakalárka Ivana Klepáčová", prejdeš pár krokov položíš dva prsty na žezlo (či ako sa to volá) a povieš "sľubujem", potom zase pár krokov pokloniť sa, pár krokov potriasť rukou a konečne si zobrať DIPLOM, na ktorý som čakala 4 roky plné stresu .... ideme na to PLAY
so I finally behind me .... Graduation .... 8 degrees outside, rain and thin dress suitable for Indian summer .... a while before I ever again, Calm down, all that is 20 -30 seconds of stress, waited for my name "Ivan Klepáčová Bachelors", go a few steps you put two fingers on the scepter (or as he calls it) and say "I promise "then again a few steps to bow, a few steps to shake hands and finally take your diploma, for which I waited four years full of stress .... so PLAY


.... srdce mi bilo a hlavou mi išlo "dýchaj dýchaj" ... ale zvládla som to aj keď som išla dáko divne, vidno, že som si dávala pozor haha ... a k tomu videu - natáčal to priateľ a nevedel, že keď zoomuje tak nepočuť zvuk ehm ale nevadí, je mu to odpustené :) Ako prvé som povedala, že nechcem žiadne darčeky ani kvety max. tak jeden tulipán (ktoré milujem a bolo mi jasné, že v tomto ročnom období sa nedajú zohnať), aj tak zvädnú. No samozrejme ma nikto nepočúval. Moja mama objednala neviem z kadial celú kyticu oranžovo-žltných tulipánov, starká velikánsku kyticu ľalií a môj priateľ kyticu žltých tulipánov a strieborné náušnice, ktoré vyzerajú dosť draho (naozaj som nič nečakala). Môžem Vám povedať, že som skoro odpadla a zmohla som sa len "vy ste sa asi zbláznili".
.... my heart was beating and my head was "breathe breathe" ... but I managed me well when I'm on the video page strange show that I was careful ... and the video - filmed me boyfriend and did not know that when zooming in not hear the sound but do not mind uh, it's forgiven:) First I told everyone that I do not want any gifts or flowers max. a tulip (which I love and it was clear to me that this season can not get it nobody). But my mom ordered I do not know which way the entire bouquet of orange yellow tulips, lilies Grandma huge bouquet and my friend a bouquet of yellow tulips and silver earrings, which look quite expensive (I really did not expect anything). I can tell you that I almost fainted and I could do as "you were mad about."

with my boyfriend

me before my faculty
with my mom and grandmom

verte neverte toto je môj brat - dvojička a k tomu je odo mňa mladší oukey len o 10 minút ale mladší. Zladili sme sa bratova košeľa je v rovnakej farbe ako moje sako, ktoré vám ešte samozrejme ukážem v nejakom outfitovom poste, zatiaľ si ho môžete pripomenúť z mojich návrhov druhé od konca.
belive or not but this is my brother - my twins and he is younger ok hmmm only 10 minutes but younger. He has a shirt in same color as my blazer, you will see it in other outfit post, you can remembered my blazer from my older post from my design.


my brother´s graduation one year ago


Prajem Vám krásny deň/ Have a nice day
Klepi

14 komentárov:

 1. Krásne fotky :) A gratulujem !
  A nádherné šaty :))

  OdpovedaťOdstrániť
 2. you and your boyfriend are so cute! lovely outfit!
  congrats on graduating!


  xo zebra and meerkat

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Gratuluji :) A jinak pěkný fotky.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. lovely!
  http://kalancea.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. lovely!

  http://kalancea.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 6. ak dobre vidim tak je to v BB:) a gratulujem :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. krásne:) aj ja chcem už tú svoju :D

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Gratuluju, ty šaty mají krásnou barvu, škoda, že nejsou víc vidět :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. ďakujem Vám všetkým za gratulácie :) xoxo
  Jana P. : šaty môžes vidieť tu http://mademoiselleiva.blogspot.com/2011/10/my-graduation-dress.html je tam video :)))

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Congratulation! :) And the photos of you are so pretty!

  OdpovedaťOdstrániť
 11. GRATULUJI ! :)) moc moc moc ti to slusi! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 12. This is beautiful, love your blog!
  followin right? :*
  http://thepileofstyle.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)