je to len týždeň, ale už som sa stihla zaľúbiť … stále hovorím o svetri? alebo žeby o chlapovi? jedle? hmmm ale áno áno o svetríku z H&M s rozkošným vreckom, ktoré nie je až tak zbytočné ako vyzerá. Oversize?? tak by sa to podľa “odborníkov” malo volať?? no ja ho volám krátky sveter veľkosť M, jednoducho som sa cítila dobre vo veľkom svetri, na ktorý mi moja mama hneď povedala, že mi je buď veľký alebo som schudla … tak som ju ubezpečila, že je o číslo väčší a moja váha je OK.
It´s only one week, but I´m falling in love … I talk about sweater? or boy? food? yes still about sweater from H&M with lovely pocket, which is not as useless as it looks. Oversize?? that´s the word from the “expert”? I call my sweater – short sweater size M, simply I felt good in it. My mon said “you lost your weight?” I said “No mom it´s oversize” 😀

Sveter najradšej nosím, keď nemám absolútne náladu na stajlovanie a vymýšľanie kombinácii čo s čím sa najlepšie hodí, no ani nie tak vymýšľanie, to musíš mať v sebe, ale hľadanie kde som zase dala tie náušnice a ten prsteň. Jednoducho si dám rifle, sveter, vlasy do copu, čižmy a šup do práce.
I wear sweater when I have absolutely no energy and no mood for styling me or combination my clothes … so I wear just sweater, jeans, I put my hair in ponytail, boots and go to work.

O tomto vrecku som hovorila … všimli ste si ho? Lovely pocket 🙂

A toto je z piatku Daša oslavovala narodeniny … hmm  môže sa Vám zdať, že je to trošku v rozpore s tým čo som písala predtým ale nie. V piatok mám školu a tento piatok to bol extrém od 7:00 do 10:00 som sedela v robote v poriadnom strese pretože o 11:00 sme mali prvý test z predmetu psychológia trhu (naozaj veľmi zaživné ehm) a potom do siedmej prednášky – takže som nemala ráno čas ani chuť ani energiu niečo vymýšlať, ale aj tak si myslím, že každý outfit je niečim výnimočný … a všimli ste si, že som podstrihnutá? 😀 no áno – moje vlasy sú lesklejšie a vyzerajú zdravšie teda aspoň podľa mňa:)
And this photo is from friday Daša´s Bday … We may seem to be a bit contrary to what I wrote before but not. In friday I have school but this friday it was extrem from 7:00 a.m to 10:00 a.m I was in work in stress becoure on 11:00 a.m we write a test from psychology of market and then to 7:00 p.m I was in school – so in the morning I had no energy to wear something special but I think every outfits is special so no matter 🙂sľubujem že už nebudú takéto energiu odčerpávajúce príspevky 🙂

Have a nice day
Klepi

You May Also Like

11 comments

Máš moc hezký vlasy 🙂

Hi , i love your outfit! Congrat.
I'm now following you , if you like my blog , can do the same:
http://WWW.FASHIONSCARFBOY.COM

Kisses Andy

Ten svetrík je krásny 🙂
Odkiaľ, že ho máš?? 🙂
Podobný som videla v KOTON 🙂

nikolarybarova.blogspot.com

Thanks all 🙂 ďakujem 🙂
Nikoll ten sveter je z H&M 🙂

Svetrík je fakt krásny 🙂
Milujem pásiky 🙂
http://www.ourfashiondiary.com

svetrík je veľmi pekný 🙂 a vlásky sú super …

ten svetrik chcem! krasny je a pristane ti 🙂

ďakujem 🙂

ach naozaj je krásny 🙂

Lovely sweater!

xoxo
Mónica

ďakujem/thanks 🙂

Leave a Reply