tak a mám to konečne za sebou …. promócie …. vonku 8 stupňov, dážď a ja tenké šaty vhodné na babie leto …. chvíľu pred tým – hlavne kľud celé to je 20 -30 sekundách stresu, počkáš si na svoje meno “Bakalárka Ivana Klepáčová”, prejdeš pár krokov položíš dva prsty na žezlo (či ako sa to volá) a povieš “sľubujem”, potom zase pár krokov pokloniť sa, pár krokov potriasť rukou a konečne si zobrať DIPLOM, na ktorý som čakala 4 roky plné stresu …. ideme na to PLAY
so I finally behind me …. Graduation …. 8 degrees outside, rain and thin dress suitable for Indian summer …. a while before I ever again, Calm down, all that is 20 -30 seconds of stress, waited for my name Ivan Klepáčová Bachelors“, go a few steps you put two fingers on the scepter (or as he calls it) and say I promise “then again a few steps to bow, a few steps to shake hands and finally take your diploma, for which I waited four years full of stress …. so PLAY

…. srdce mi bilo a hlavou mi išlo “dýchaj dýchaj” … ale zvládla som to aj keď som išla dáko divne, vidno, že som si dávala pozor haha … a k tomu videu – natáčal to priateľ a nevedel, že keď zoomuje tak nepočuť zvuk ehm ale nevadí, je mu to odpustené 🙂 Ako prvé som povedala, že nechcem žiadne darčeky ani kvety max. tak jeden tulipán (ktoré milujem a bolo mi jasné, že v tomto ročnom období sa nedajú zohnať), aj tak zvädnú. No samozrejme ma nikto nepočúval. Moja mama objednala neviem z kadial celú kyticu oranžovo-žltných tulipánov, starká velikánsku kyticu ľalií a môj priateľ kyticu žltých tulipánov a strieborné náušnice, ktoré vyzerajú dosť draho (naozaj som nič nečakala). Môžem Vám povedať, že som skoro odpadla a zmohla som sa len “vy ste sa asi zbláznili”.
…. my heart was beating and my head was breathe breathe but I managed me well when I’m on the video page strange show that I was careful and the video filmed me boyfriend and did not know that when zooming in not hear the sound but do not mind uh, it’s forgiven🙂 First I told everyone that I do not want any gifts or flowers max. a tulip (which I love and it was clear to me that this season can not get it nobody). But my mom ordered I do not know which way the entire bouquet of orange yellow tulips, lilies Grandma huge bouquet and my friend a bouquet of yellow tulips and silver earrings, which look quite expensive (I really did not expect anything). I can tell you that I almost fainted and I could do as “you were mad about.”
with my boyfriend

me before my faculty
with my mom and grandmom

verte neverte toto je môj brat – dvojička a k tomu je odo mňa mladší oukey len o 10 minút ale mladší. Zladili sme sa bratova košeľa je v rovnakej farbe ako moje sako, ktoré vám ešte samozrejme ukážem v nejakom outfitovom poste, zatiaľ si ho môžete pripomenúť z mojich návrhov druhé od konca.

belive or not but this is my brother – my twins and he is younger ok hmmm only 10 minutes but younger. He has a shirt in same color as my blazer, you will see it in other outfit post, you can remembered my blazer from my older post from my design.

my brother´s graduation one year ago

Prajem Vám krásny deň/ Have a nice day
Klepi

You May Also Like

14 comments

Krásne fotky 🙂 A gratulujem !
A nádherné šaty :))

Jé gratuluju:)

you and your boyfriend are so cute! lovely outfit!
congrats on graduating!

xo zebra and meerkat

paráda, gratulácia veľká! 🙂

Gratuluji 🙂 A jinak pěkný fotky.

lovely!
http://kalancea.blogspot.com/

lovely!

http://kalancea.blogspot.com/

ak dobre vidim tak je to v BB:) a gratulujem 🙂

krásne:) aj ja chcem už tú svoju 😀

Gratuluju, ty šaty mají krásnou barvu, škoda, že nejsou víc vidět 🙂

ďakujem Vám všetkým za gratulácie 🙂 xoxo
Jana P. : šaty môžes vidieť tu http://mademoiselleiva.blogspot.com/2011/10/my-graduation-dress.html je tam video :)))

Congratulation! 🙂 And the photos of you are so pretty!

GRATULUJI ! :)) moc moc moc ti to slusi! 🙂

This is beautiful, love your blog!
followin right? :*
http://thepileofstyle.blogspot.com/

Leave a Reply