STANISLAVA

sedím v práci už od siedmej ráno a prefocujem mikroekonómiu 2 a v tom mi do očí padne kolegyňa Stanka. Bola som ňou unesená :) Vyžarovalo z nej niečo ani neviem čo, a potom som si všimla jej outfit a hneď som písala e-mail "Stanka, dnes vyzeráš výborne, môžem si ťa odfotiť?" Stanka ma v mojom blogovaní veľmi podporuje a už ste ju aj mohli niekoľkokrát vidieť v starších príspevkoch napr. TU, TU, TU, tak sa len usmiala a prišla, že "jasnéééé, ale poďme do kuchynky" a tak sme vymýšlali, slnko nám neprialo ani fólie na oknách, ale tak je jeseň všade sú farby zeme tak aj ja som z fotiek vytiahlo čo to dalo :) btw. stále som bez foťáku, takže mobil.
I was siting at work since the seventh morning and study the subject Microeconomics 2 to school, and it fits into my eyes my colleague Stanka. I was excited about her :) emanated from her I do not know what, but something special, unique, and then I noticed her outfit. I said to myself "wow" I immediately wrote an e-mail to her  "Stanka, you look great today, can I shoot you?" Stanka me support in my blogging very much, and you could see her in several posts HERE HERE HERE, so she just smiled and came to me "of course, but let´s go to the kitchen". But light was bad, sun shining I was angry but some pictures are fine :) in color of autumn :) (oh and this is my bad english, sorry)a teraz k outfitu. Stanočka ma zaujala v prvom rade svojim kabátom. Naozaj krásny prestrihnutý pod prsiami, jemne nariasený s veľkými gombíkmi v krásnej camel farbe. Všimli ste si tú kombináciu kocky a bodky? No niečo úchvatné. Tieto šaty na Stanke milujem, veľmi sa jej hodia, sú v štýle 80s, čiže také tie dve sukničky, jedna úzka a druhá našitá od pása a kratšia ako spodná. V zadu má Stanka našitý dlhý farebný zips a k tomu zvolila balerínky v podobnej farbe ako kocka na šatách. Vlasy v zapletanom cope jej dodávali šmrnc. Trošku zle tu vidno farby ale šaty sú také modro-červené, aj keď to je hrubé pomenovanie farieb. Neviem ju ani definovať ... ehm mrkvová, alebo ehm no krásna.
And her outfit ... I love her coat in camel color with big buttons. I love combination of dots and cubes. Dots on pants and cubes on dress. I thinks this dress are in 80s style ... in back of dress is sewn pink zipper. And her balerrins are in the same color as dress. 

dress: cropptown coat: newyorker pantyhose: H&M (???) shoes: newyorker

Takéto pančušky už zháňam od minulého roka a stále som žiadne nenašla ... len s malinkými kockami, srdiečkami ale bodky nikde ... tento rok sa musím viac posnažiť a určite nesmú chýbať v mojom šatníku, videa som už aj s motívom polka dots ale tie určite na Slovensku nezoženie ... veď uvidíme. Ak viete o nejakom obchode, kde sa dajú kúpiť aj e-shop tak mi napíšte do komentára. Budem Vám vďačná
These pantyhose I wanted since last year and I still have not found it ... only a tiny dice, hearts, dots, but not ... but this autumn I have to have it :)


Prajem Vám krásny deň  a nezabúdajte na úsmev :)


Have  a nice day
Klepi

16 komentárov:

 1. My compliments for your blog and pictures included,I invite you in my photoblog "photosphera".

  CLICK PHOTOSPHERA

  Greetings from Italy

  Marlow

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Puntíkaté seženeš v galanterii a na internetu určutě:)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Love those stockings and that dress is adorable :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Very beautiful blog... i'll follow you! Come to me for look our ideas of fashion... we think different!

  I'll wait your opinion!

  Many hugs
  Vale_Ciotola
  Staff PIUSC!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Looking amazing darling!

  Kisses from pepa:X
  http://therubberdoll.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 6. teď je mají v h&m tmavě modré s černými puntíky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. ďakujem ešte raz vsetkým za názor :)
  Elizabeth: super ďakujem :)
  thanks all :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. mne sa zda ze som take videla v calzedonii v ziline

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)