poznáte vetu “načo máš toľko vecí v rovnakej farbe???” (väčšinou je to konkrétne tričiek, topanok, nohavíc, lakov …) halooo sorry a čo tak trošku psychológie farieb??? napríklad parížska modrá, royal blue, tyrkysová, svetlo modrá, modrofialová, modrozelená, tmavomodrá, nebesky modrá, modročervená – podľa mňa je v tom dosť podstatný rozdiel. Zoberte si napríklad len tieto “modré” šošovky TU. Ehm práve som si spomenula na scénu z filmu “The Devil wears Prada” ale som v poriadku či nie? 
you know the phrase “Why do you have so many things in the same color??” (usually a specific t-shirts, shoes, pants, paint ) halooo sorry and a bit of what color psychology?? such as Paris blue, royal blue, turquoise, light blue, purple, teal, navy, light blue, blue-red I think it is quite a substantial difference. Take for example, only the “blue” lens here. Um, I just remembered the scene from the movie “The Devil Wears Pradabut I’m okay or not?
Tak nech sa páči MODRÉ nechty  – so my BLUE nails

 
Have a nice day
Klepi

You May Also Like

8 comments

blue is the one…one of my favourite colours….love em

jednoznacne ano si v poriadku,aj ked…sorry ja sa nerozumiem tymto..veciam 😀 😀 😀

thanks Matilda … ehm Nicola 😀 to mne jedného času trošku šibalo tak som začala študovať psychológiu farieb tak to preto ten postih 😀

Hi Klepi!! I agree with you, my wardrobe is almast all brown and white 🙂
I love the Beyu blue nailpolish 🙂

What about following each other??
Follow me and I'll return the favour!
Anna

http://www.followpix.com
http://www.followpix.com
http://www.followpix.com

Miluju modrou, na tvých nehtech! Jsou to krásné barvičky 🙂

veď farby majú toľko odtieňov 😀 a ten stredný lak je krásny ♥

Ten lak je super ! 🙂

ďakujem Vám 🙂 Thank you 🙂

Leave a Reply