… tak tak ako som sľúbila v tomto príspevku pripájam moje doplnky k predchádzajúcemu outfitu. Topánky v hnedo-žlto-neviem akej farby. Veľmi ma zaujala farba v kombinácii s hnedou mašličkou na špičke. Keď som skúmala odtieň topánok došla som k farbe jantárová. Už dávnejšie som si ich všimla v Newyorkeri u nás v BB, ale veľmi rýchlo ich vypredali – bolo to zvláštne nevedeli sa zbaviť letného tovaru (naozaj tam toho bolo kvantum asi mesiac a dávali zľavy na zľavy a ešte stále tam niečo je) a už do predajne dávali novú kolekciu. Keď som ich uvidela, vedela som, že niečo podobné chcem a nakoniec som si kúpila presne také isté na výlete v Nitre 🙂 Nehodia sa mi absolútne k ničomu, teda iba k hnedým očiam a vlasom, ale to je to čo ma na nich očarilo – ako som už písala – rada si oblečiem vždy niečo “od veci” či už náušnice, náhrdelník alebo topánky 🙂
so as I promised in this post I share my accessories the previous outfit. Shoes in brown and yellow-I do not know what color. I am very interested in color in combination with brown ribbon on top. When I examined the color of shoes I came to the color of amber. Some time ago I saw them in NewYorker here in BB, but they sold out very quickly it was strange could not get rid of summer goods (there really was the bounty of about a month and gave discounts to discounts and still there is something) and have to shops gave a new collection. When I saw them, I knew that something like that and I finally I bought exactly the same trip to Nitra:) Not to me absolutely useless, therefore, only the brown eyes and hair, but that’s what fascinated me about them as I write – I love to wear something always from the case whether earrings, necklace and shoes:)
Newyorker 14,90€
Keď som prechádzala H&M tak som zase raz snívala o karte s neobmedzeným množstvom peňazí, ktorý by som mohla minúť. Alebo keby existovala nejaká súťaž, viete bývalo to s potravinami, že za 15 minút máš nakúpiť za napríklad 300€ a komu sa podarí najbližšie tak si to môže nechať 😀  áno áno vedela by som tam minúť aj celú výplatu. Ale keďže sa viem ovládať a ako bolo vo filme shopaholička (či ako to preložili) “nič nepotrebujem” kúpila som si ešte tieto dva úplne geniálne prstene, jeden žltej farby a druhý hnedý – oukey toto bola identifikácia farieb pre chlapov a pre dievčatá – jeden červeno-žltej farby alebo jantárová a druhý červeno-modrej farby no úplne krásne. A ešte jeden na magnet zapínací náramok, ktorý vyzerá ako z hadej kože.
When I passed through H & M so I once again dreamed of a card with an unlimited amount of money I could spend. yes yes I know where to spend an entire salary. But since I can control and how it was in the movie shopaholic (or as translated) I do not need anything I have bought two totally brilliant rings, one yellow and one brown Okay, this has been to identify colors for guys and girls a reddish-yellow or amber and one red-blue but completely beautiful. And on a closing magnet bracelet that looks like the snake skin.
 
rings: H&M
bracelet: H&M

lak na nechty som si kúpila v čínskom obchode ehm za 0,30€ kvôli farbe, ale nič moc vydrží tak jeden deň a je hneď ošúchaný … kto by to povedal, že výrobky až z ďaaaaleeekej Číny sú tak nekvalitné 😀 btw. to je moja obľúbená veta … viete napríklad keď máme v robote x-mass party a potrebujem topánky, ktoré viem, že budem mať len raz zájdem do čínskeho obchodu a tam si niečo lacné nájdem a keď mi niekto potom obdivuje topánky, že waaaw kde si ich kúpila … tak odpoviem “Nebudeš veriť, ale to mám až z ďalekej Číny” a o zábavu postarané. 😉
nail polish I bought in China’s trade um for € 0.30 because of the color, but nothing lasts so much one day and is now well-trodden Who would have said that products from far China are so poor: D btw. This is my favorite sentence as you know when we have to work x-mass party and I need shoes that I know that I have once I go to Chinese trade and there you find something cheap and then when someone admires shoes that waaaw where you buy them the answer not believe it but I am far from China to care and entertainment. ;)

Čierne topánky napravo sú opäť z ďalekej Číny, ktoré mali byť pôvodne na jedno použitie, na párty, kde som bola Audrey Hepburn, ale pred takým pol rokom som si ich dotvorila a vznikol z nich veľmi zaujímavý kúsok. Mašličky som si kúpila v H&M asi za 3€ (pôvodne to boli sponky do vlasov) a našila som si ich na topánky, veľmi sa mi to páči.
Black shoes are right again, far from China, which had appeared on one use, to a party where I was Audrey Hepburn, but before such a half years ago I created an them and was one very interesting piece. Bows I bought at H & M for about € 3 (originally to have been staples in the hair) and I found them on the shoes, I really like it.

Have a nice day
Klepi

You May Also Like

8 comments

Super ! 🙂

super nákup 🙂 krásne topánočky ♥ a to s tými nákupmi by som brala tiež, alebo by postačila neobmedzená kreditka 😀

thanks for commenting dear!! 😀 love your shoes <3

http://mithakomala.blogspot.com/

Those shoes are adorable!

LOVE THIS! Prrr
xx
I LIKE IT FAST

jeej, sľúbené doplnky 🙂

love the H&M brown rings!

http://www.followpix.com

🙂 Ďakujem za komentáre
thanks for comment 🙂

Leave a Reply