prvé moje obľúbené mokasíny. Majú farbu vínovú až tmavohnedý, sú lesklé a kožené. Naozaj sa v nich vynikajúco chodí, prispôsobia sa nohe aj povrchu, po ktorom chodíte. Kúpila som si ich v malom talianskom butiku. Tieto najradšej nosím, keď idem nakupovať, alebo viem, že sa budem musieť veľmi rýchlo presúvať z miesta na miesto.
first my favorite moccasins. They have the color purple to dark brown, shiny and from the leather. Really great walk in them, adapt the leg and the surface on which you walk. I bought them in a small Italian boutique. They are prefer I wear them when I go shopping, or I know I have to move quickly from place to place.

shoes from little boutique ( Italy)

Druhé topánky sú tmavomodré so zipsom na vnútornej strane. Kúpila som si ich vo februári v Nemecku, v maličkom obchodíku. Mali tam len jedny topánky a práve moju veľkosť. Povedala som si, že to je osud a musím ich mať. Momentálne sú u nás veľmi trendy, ale aj vo svete. Problém týchto topánok je ten, že “nedýchajú” nedá sa  v nich dlho vydržať, ale zase je v nich teplo.
The second shoe from the navy blue with zipper on the inside. I bought them in February in Germany, in the little boutique.. They had only one pair of shoes and just my size. I told you that it is their destiny and I have to have them. There are currently very trendy in our country but also worldwide. The problem is that these shoes that “breathe in them can not long endure it again in their heat.
detto from little boutique (Germany)

Ďalšie mám tiež veľmi rada. Nie som si istá či spadajú do štýlu “oxford” ktoré musí mať v šatníku asi každý inak nie je in, ale je mi to v podstate jedno. Len sa v nich dosť zle chodí, ak si všimnete tú tenučkú podrážku, cítiť každý kameň a nemajú ani opätok takže máte na zemi celé chodilo. Topánky sa mi veľmi nehodia k dlhým nohaviciam, preto ich skôr obúvam ku šortkám alebo šatám.
Further I am also very happy. I’m not sure whether they fall into the style of Oxford shoes” which must be in the closet about each other is not in, but I do not care. Just bad enough they go away if you notice the slender sole, feel every stone and do not have a heel so you walked across the ground. Shoes are not suitable for my long pants, so I wear it when I wear a shorts or dress.
GATE

A tieto topánky sú kapitola sama o sebe. Ako som už spomínala moja najobľúbenejšia kabelka je momentálne na oddelení reklamácií a keďže mi vrátia peniaze rozhodla som sa že si za ne kúpim niečo nové. A samozrejme mi do oka padli tieto topánky F&F. Opätok majú 10cm vysoký a naozaj veľmi zlý sklon. Hrôza mala som ich raz 3 hodiny v práci a myslela som že zomriem. Keď som chodila tak som mala pocit, že padám a to nehovorím o tom ako ma strašne boleli kĺby. Oukey od doktora mám zakázané vysoké topánky, ale myslela som si, že keď som ich cca 3 roky nenosila, že sa môj stav zlepšil, ale omyl. Tak pekne krásne na ďalší deň som ich išla do Tesca vrátiť. Peniaze mi vrátili a pôjdem si teda radšej kúpiť balerínky do Newyorkeru, ktoré sa mi tak páčia. Tieto vysokánske boli úžasné, kožené.
And these shoes are the chapter itself. As I have already mentioned my favorite handbag is currently at the department of complaints and refund me since I decided that for them to buy something new. And of course, my eye fell these shoes F & F. 10 cm high heel are a really bad streak. The horror I had 3 hours of their time at work and thought I would die. When I went and I felt that I fall not to mention how I am terribly hurt joints. Okay I haven´t to wear high heel, but I thought that when I have not worn about 3 years that my condition improved, but a mistake. So next day I went to F&F return. The money I‘ll go back and would therefore prefer to buy balerins in NewYorker that I like. This taunt was amazing leather.
F&F

10 cm

a moja inšpirácia plynula z časopisov 🙂 / and my inspiration is from magazines

Have a nice day
Klepi

You May Also Like

4 comments

tie topánočky z Gatu sú skvelé ♥

ako si dosiahla, že ti uznali reklamáciu? mne sa to takmer nikdy nepodarí…:(

Ty cerne oxfordky jsou fakt bezvadne!

dakujem za komentáre:)
Dendula: ja ti neviem v tescu to maju tak ze ti peniaze vratia hned alebo si mozes vymenit … asi sa im nechce hrat s reklamaciami no pri elektronike je to ine 🙂 v inych shopoch ak sa nedá napravit tovar tak mas vzdy na vyber cash alebo nové také isté aj ked ti moznost cash neponúknu tak si ju mozes ziadat 🙂 ale ak ti tovar opravia tak si ho musis zobrat

Leave a Reply