ako som Vám sľúbila … outfitový post + moje úlovky z jarmoku. Spomínala som s kamarátkou, ako sme sa zoznámili pred niekoľkými (4) rokmi, no a približne pred pol rokom mi povedala, že si myslela, že mám smútok. Teraz sa na tom smejem. Mala som dosť depresie takže som chodila v čiernom, skoro od hlavy po päty. Viete oblečením vyjadrujete svoje vnútro (väčšinou). Som rada, že to obdobie mám už za sebou a dnes keď si dám čiernu na seba tak sa cítim nesvoja a musím to jednoducho vyzliecť.

Keďže sa veľa chodilo a kočíkovalo tak som zvolila veľmi jednoduchý outfit, v ktorom som sa cítila veľmi pohodlne. Ružové až broskyňové tričko, ktoré je lemované saténom v rovnakej farbe a s rozkošným vreckom. K tomu rifle a milované balerínky z Nemecka. Doplnky som zvolila retiazku v tyrkysovej farbe náušnice vo farbe trička a topánok tmavomodrú kabelku. Šatku som mala uviazanú na krku, ale keďže v priebehu pol hodiny bolo cca 29 stupňov tak skončila na kabelke.

A teraz k tomu čo som si kúpila. Ako prvé bol náramok, ktorý mi hneď padol do oka, spomenula som si na svoje náušnice, ktoré mám od Vila. A skutočne je to veľmi podobné tak som si urobila taký set 🙂

Keď sme už odchádzali, tak sme sa zastavili pri známej Jenniky a Vila, ktorá vyrába takéto nádherné šperky z hmoty fimo. Naozaj to je veľmi zaujímavé, ako môžete vidieť sú to poskladané malé štvorčeky do tvaru kruhy alebo akého potrebujete. Určite spravím jeden príspevok kde sa to pokúsim bližšie opísať.

A potom už len pár drobností. Vždy si donesiem niečo na pamiatku čo mi zostane. Tento krát (ako vo väčšine prípadov) to bola ceruzka, ktorá je na vrchu ozdobená bábikou zo šúpolia. Naozaj sa s tým museli natrápiť, takže mi ani cena nevadila. Dreveného anjelika som kúpila mojej mame, ktorá ich zbiera a mala v pondelok meniny.

 
Medový balzam na pery by som odporučila úplne každej z vás. Ako môžete vidieť na konci ma guličku cez ktorú sa na pery dostane rovnomerná vrstva v potrebnej dávke. Je veľmi príjemný a krásne vonia, škoda že to necítite. Mám dosť problém s tým, že si hryziem pery, keď som zamyslená, takže balzamov mám plno, ale tento je úplne skvelý. Pripomína mi niečo ako boli tie poľské “blištek na pištek” také tie lesky, len tento sa nelepý, vonia a je čisto prírodný. Cena bola 3€ ale som s ním nad mieru spokojná.
have a nice day
Klepi

You May Also Like

10 comments

krásna šatka 🙂 ten medový balzam vyzerá zaujímavo:)

moc pekné tričko mám rada takú jednoduchosť …super

teba som chvalila uz vcera—ten farebny naramok je super:)

Ďakujem Vám kočky 🙂

love the bracelet! what a great find, its so colourful! I will try and smile more in my photos, thank you 🙂

natalie
http://lucyandtherunaways.blogspot.com

wow, so cute, i love the colourful bracelets with these amazing earings! so beautiful! <3
wish you a nice day.
maren anita
http://www.fashion-meets-art.blogspot.com

How cute and sassy!

Lots of love from Sydney,

x Kel

little lace birdies on the course

thanks girls for lovely comment

a kde si kupila ten medovy balzam? 🙂

Anonym: ten balzam sa dá kúpiť na trhoch, jarmokoch, v stánkoch, kde predávajú medovinu, majú tam aj propolisovú tinktúru, a rôzne mastičky z propolisu, videla som to aj vo Viedni na x-mas trhoch 🙂 ale v obchodoch som to nevidela len na trhoch

Leave a Reply