tento krát som sa zamerala na kabelky 🙂 od krasickej čiernej až po úžasnú s motívom obrazov Gustava Klimta. A moja je už minulosť som si ju veľmi obľúbila 🙁

Spoznávate slečny? Je to Anička a Stanka. Po kliknutí na ich mená nájdete príspevky, v ktorých som ich spomínala ich style 🙂 Obidve kabelky sú skvelé Stankina šedá so strapcom a Aničkina mi trošku pripomína kabelky svetových návrhárov, farba je camel 🙂 A ešte by som upozornila na Stankinu bodkovanú blúzku, veľmi pekná. 
left: Reserved
right: vintage

Majiteľka tejto kabelky je opäť Stanka 🙂 Kabelka je veľmi pekná kvetinová potlač a do toho tmavo hnedá koža aj zapínanie sa mi páči. Na kabelke sa mi páčia výrezy na ušká, je to veľmi zaujímavé ešte som sa s tým nestretla u kabeliek. Ja mám podobnú ale nič také tam nie je, naozaj zaujímavé.
 
 

Ďalšia kabelka a ďalšia majiteľka 🙂 Tento krát je to Katarína. Katka je veľmi zaujímavá osoba a vďaka nej viem kto je Gustav Klimt. Po kliknutí na fotku si môžete pozrieť jeho obrazy. Naozaj nádherné, veľmi pestré a niečim tak pekne zvláštne. Katka ma vo svojej kolekcii aj náušnice s motívom Gustava Klimta a Fridy. Túto kabelku si kúpila vo Viedni na jeho výstave.

a majiteľka poslednej kabelky je už spomínaná Anička. Túto kabelku si kúpila v Cropp Towne, veľmi jednoduchá a pritom zaujímavá. Malá a elegantná 🙂

Prajem krásny deň / Have a nice day

Klepi

You May Also Like

6 comments

květinová kabelka je moje favoritka! 🙂

the bags are amazing!

xoxo
style roulette

i love the first pictures.
great blog.

Krásné kabelky. Ta barevná mi připadá jak od Fridy Kahlo. 🙂

http://hana-allinmyhead.blogspot.com/http://hana-allinmyhead.blogspot.com/

mne sa pacia vsetky kabelky 🙂 ale najviac ta s Klimtom 🙂

Looks fun! Love the bags!

Leave a Reply