shoes

konečne môžem fotiť s foťákom, takže to naplno využívam. V robote odo mňa často počujú vetu "môžem si ťa odfotiť? môžem si odfotiť tvoje topánky?" a presne tak topánky fotím často a toto sú tie, ktoré ma najviac zaujali. 
finaly I can make photos with camera. In work I often ask my colleagues if I can make photo of their shoe or something else. Shoes I shoot mostly and  these are the ones that most impressed me.

STANISLAVA
BAŤA

Prvé topánky ma zaujali hlavne farbou sú modro - šedé na šnurovanie. Stanke sa veľmi hodia a vystihujú jej štýl. Ako som už písala Stanka je vždy perfektne oblečená a do detailov jej všetko spolu ladí. Najbližšie sa pokúsim Stanku nahovoriť aj na fotku celého outfitu nie len detailov :)
The first shoe has taken a particular color is blue - gray for lacing. Shoes is very fit and describe Stanka´s style. As I wrote in older post, Stanka is always perfectly dressed and all the details match. The closest I will try to seduce Stanka to outfit the whole picture not just details:)

ZUZANA
www.urbanstyle.com
Dnes počas obedňajšej prestávky som objavila v našej kuchynke sedieť Zuzanu a prvé čo som si všimla boli jej tenisky. Hneď som sa k nej nahrnula s foťákom, že či si ich môžem odfotiť, odpoveď bola kladná, potom som si uvedomila, že obeduje tak som jej aj dodatočne popriala dobrú chuť. Topánky si objednala z e-shopu www.urbanstyle.com a sú naozaj nádherné. Veď posúďte sami.
Today during the lunch break I discovered sitting in our kitchen Susan and the first thing I noticed were her shoes. I immediately rushed to her with the camera that if I shoot them, the answer was yes, then I realized that lunch so I additionally wished good taste. Shoes ordered from e-shop www.urbanstyle.com and are really beautiful. For the judge.

STANISLAVA
newyorker
Tieto topánky ma zaujali ... no môžete hádať čím ... áno áno žiarivou žltou farbou. Opäť som sa so slovami "rob si svoje mňa si nevšímaj" priblížila ku Stanke a urobila zopár záberov.
These shoes impressed me ... you know? ... yes yes by bright yellow color. Again, the words "Ignore me" I approached the stand and made ​​some shots.


Have a nice day
Klepi

4 komentáre:

 1. :D
  tak jasne ze si nachaju odfotit topanky ved je to kompliment:)a skus ich nahovorit aj na cele outfity:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. presne tak Nicola to je môj najbližší plán :) pokúsim sa :))

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tie druhé u mňa vyhravajú na plnej čiare a hej stálo by zato vidieť aj celý outfit :)

  http://www.ourfashiondiary.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Dám dievčatám prečítať komentáre verím, že ich presvedčím :)

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)