bags by my friends

tento krát som sa zamerala na kabelky :) od krasickej čiernej až po úžasnú s motívom obrazov Gustava Klimta. A moja je už minulosť som si ju veľmi obľúbila :(


Spoznávate slečny? Je to Anička a Stanka. Po kliknutí na ich mená nájdete príspevky, v ktorých som ich spomínala ich style :) Obidve kabelky sú skvelé Stankina šedá so strapcom a Aničkina mi trošku pripomína kabelky svetových návrhárov, farba je camel :) A ešte by som upozornila na Stankinu bodkovanú blúzku, veľmi pekná. 


left: Reserved
right: vintage


Majiteľka tejto kabelky je opäť Stanka :) Kabelka je veľmi pekná kvetinová potlač a do toho tmavo hnedá koža aj zapínanie sa mi páči. Na kabelke sa mi páčia výrezy na ušká, je to veľmi zaujímavé ešte som sa s tým nestretla u kabeliek. Ja mám podobnú ale nič také tam nie je, naozaj zaujímavé. 

Ďalšia kabelka a ďalšia majiteľka :) Tento krát je to Katarína. Katka je veľmi zaujímavá osoba a vďaka nej viem kto je Gustav Klimt. Po kliknutí na fotku si môžete pozrieť jeho obrazy. Naozaj nádherné, veľmi pestré a niečim tak pekne zvláštne. Katka ma vo svojej kolekcii aj náušnice s motívom Gustava Klimta a Fridy. Túto kabelku si kúpila vo Viedni na jeho výstave.

a majiteľka poslednej kabelky je už spomínaná Anička. Túto kabelku si kúpila v Cropp Towne, veľmi jednoduchá a pritom zaujímavá. Malá a elegantná :)
Prajem krásny deň / Have a nice day

Klepi

6 komentárov:

 1. květinová kabelka je moje favoritka! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. i love the first pictures.
  great blog.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásné kabelky. Ta barevná mi připadá jak od Fridy Kahlo. :)

  http://hana-allinmyhead.blogspot.com/http://hana-allinmyhead.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. mne sa pacia vsetky kabelky :) ale najviac ta s Klimtom :)

  OdpovedaťOdstrániť

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)