Opäť som neodolala jednému laku ehm stál len 1€ tak som to jednoducho musela kúpiť. Má krásnu fialovú farbu. Ako som ho dávala doma k ostatným moja mama skonštatovala, že nie je možné aby som ich všetky minula, povedala zo srandy, že ich mám nosiť naraz a vtedy mi bliklo jasnééé 🙂 nechty som mala nalakované na žlto čo bolo fajn lebo na niektoré laky je potrebné mať podklad (napr. biely) aby vynikla farba. A tu je výsledok …
Again, I could not resist one nail polish, which cost just € 1 so just I had to buy. It is in a beautiful purple color. Nail polish I brought home and my mother said that I should wear all nail polish together then I flashed  GOOD IDEA 🙂 I had my nails painted in yellow which was good because some of the nail polish should have a background (for example white) color to stand out. And here is the result

Použila som v podstate 8 lakov. Priesvitný podkladový, svetlo žltý, ktorým som mala nalakované všetky nechty (môžeme to brať ako podklad) a potom oranžový a modrý, ktoré som si doniesla z Nemecka, zelený a žltý, ktorý som objavila v drogérii v Poprade a fialový a ružový, fialový, ktorý som kúpila v BB a ružový je značka SHE z DM. 
I used 8 nail polishes. Transparent, light yellow, orange and blue from Germany, green and yellow from Poprad and purple and rose, from Banská Bystrica, rose one is SHE from DM dregerie.
Orange, blue = BEYU, lila = S.M.L., yelow = Essence & Constance Carroll, Green = Constance Carroll,
V piatok bola moja nálada na bode mrazu takže to chcel niečim ju vylepšiť. V Gate som objavila toto úžasné tričko, bolo posledné veľkosť L (normálne nosím S) tak si hovorím, že si prejdem obchod a ak tam stále bude keď sa budem vracať tak si ho kúpim a áno bolo tam, ani som si ho neskúšala lebo vyzeralo malé a ak by mi bolo veľké tak by mi to nevadilo, lebo mám rada voľné tričká. Tričko mi dokonale sedí a ešte je aj vzadu predĺžené, naozaj som rada, že som si kúpila, btw. stálo 2,98€
Friday I had not very good mood so I wanted to make it better. In Shop Gate I found this amazing T-shirt, it was last one and size of L (I wear S) so I said to myself, that when I go out of shop and T-shirt will be still there I will buy it. Yes it was there, so I take it. T-shirt cost 2,98€. T-shirt fits me perfectly, and has also extended the back, I really glad that I bought.
T-Shir: GATE 2,98€
shoes: Hause 6,90€
earrings: by Vilo
shorts: home-made by me
Tričko mi učarovalo farbou, má krásny nádych fialovej až staroružovej neviem to presne definovať, ako som už písala predĺženou zadnou časťou a hlavne fotkami v tvare srdca. Hneď mi padla do oka druhá fotka dámy v klobúku, ktorá mi hneď pripomenula môj obľúbený náhrdelník, ktorý mi urobila Vika.
T-shirt  charmed me, it has beautiful color purple to pink it is hard to define the color, as I wrote has longer back and the pictures in heart are so nice. I love the second photo of lady in hat, it remind me my necklade by Vika.

Dnes som bola pozvaná ku kamarátke a zvolím presne tento outfit 🙂

Today I was invited to a friend and choose exactly this outfit:)

Have a nice day

Klepi

You May Also Like

Leave a Reply