konečne môžem fotiť s foťákom, takže to naplno využívam. V robote odo mňa často počujú vetu “môžem si ťa odfotiť? môžem si odfotiť tvoje topánky?” a presne tak topánky fotím často a toto sú tie, ktoré ma najviac zaujali. 
finaly I can make photos with camera. In work I often ask my colleagues if I can make photo of their shoe or something else. Shoes I shoot mostly and  these are the ones that most impressed me.
STANISLAVA
BAŤA

Prvé topánky ma zaujali hlavne farbou sú modro – šedé na šnurovanie. Stanke sa veľmi hodia a vystihujú jej štýl. Ako som už písala Stanka je vždy perfektne oblečená a do detailov jej všetko spolu ladí. Najbližšie sa pokúsim Stanku nahovoriť aj na fotku celého outfitu nie len detailov 🙂
The first shoe has taken a particular color is blue – gray for lacing. Shoes is very fit and describe Stanka´s style. As I wrote in older post, Stanka is always perfectly dressed and all the details match. The closest I will try to seduce Stanka to outfit the whole picture not just details:)
ZUZANA
www.urbanstyle.com
Dnes počas obedňajšej prestávky som objavila v našej kuchynke sedieť Zuzanu a prvé čo som si všimla boli jej tenisky. Hneď som sa k nej nahrnula s foťákom, že či si ich môžem odfotiť, odpoveď bola kladná, potom som si uvedomila, že obeduje tak som jej aj dodatočne popriala dobrú chuť. Topánky si objednala z e-shopu www.urbanstyle.com a sú naozaj nádherné. Veď posúďte sami.
Today during the lunch break I discovered sitting in our kitchen Susan and the first thing I noticed were her shoes. I immediately rushed to her with the camera that if I shoot them, the answer was yes, then I realized that lunch so I additionally wished good taste. Shoes ordered from e-shop www.urbanstyle.com and are really beautiful. For the judge.
STANISLAVA
newyorker

Tieto topánky ma zaujali … no môžete hádať čím … áno áno žiarivou žltou farbou. Opäť som sa so slovami “rob si svoje mňa si nevšímaj” priblížila ku Stanke a urobila zopár záberov.

These shoes impressed me … you know? … yes yes by bright yellow color. Again, the words “Ignore me” I approached the stand and made ​​some shots.

Have a nice day
Klepi

You May Also Like

4 comments

😀
tak jasne ze si nachaju odfotit topanky ved je to kompliment:)a skus ich nahovorit aj na cele outfity:)

presne tak Nicola to je môj najbližší plán 🙂 pokúsim sa :))

Tie druhé u mňa vyhravajú na plnej čiare a hej stálo by zato vidieť aj celý outfit 🙂

http://www.ourfashiondiary.com/

Dám dievčatám prečítať komentáre verím, že ich presvedčím 🙂

Leave a Reply