blue dress

Po strašne dlhom čase som vyhrabala zo skrine, ktorú som nazvala, "možno niekedy" modré riflové šaty :) sú dosť hrubé takže ich nie je možné nosiť ani v lete ale zase príliš krátke na to aby sa nosili v zime. Toto počasie mi lezie maximálne na nervy už len preto, že som si kúpila nové plávky na túto sezónu asi po 3 rokoch, plávky si normálne nekupujem lebo ich nikdy veľmi nevyužijem. No a späť k šatám ... tak ako som písala sú svetlučko modré, riflové, rukávy sa dajú vyhnúť a pripnúť na gombík, majú krásny detail na hrudníku a sú široké. Dosť slov a radšej fotky. 

After a long time, I pullet out of the cupboard, which I called, "maybe sometimes" blue denim dress:) are quite thick so they can not wear even in summer, but again too short to wear in winter. This weather get on my nerves only because I bought a new swimsuit this season after 3 years, normally I not buy a swimsuit because they never really miss. Well, back to the dress ... as I wrote the light blue denim, sleeves can be avoided and  a button pin, have a nice detail on the chest and wide. Enough of words and pictures instead.

dress: Newyorker
scarf: secondhand
necklace: by Vika


Šaty som doplnila čiernymi pančuchami a čiernymi balerínkami, na krk som si dala obľúbenú šatku, ktorú som si kúpila pred rokom v BA v secondhande a prívesok od Viky :)
Dress I complete with black pantyhose and black shoes, I wear favourite scarf, which I bought one year ago in Bratislava in secondhand and necklace from Vika :)


Vidíte tú krásnu hornú časť šiat? Veľmi sa mi to páči :)
 See you a beautiful upper part of dress? I like it :)

Klepi

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

ďakujem za každý jeden názor / Thank you :)